Вічний двигун• 07 июня 2023
якщо дівчині 20, і вона ще цнотлива, на ваш погляд, це пізно?
Всех в сад• 07 июня 2023
Мне пофиг кто и как ведет свою половую жизнь. Странный вопрос конечно.
забиякина• 07 июня 2023
Если у неё нет психических отклонений, комплексов и страхов то супер. Если есть что-то из этого поэтому она цнотлива то не, не супер
Доктор Хаос• 07 июня 2023
Не думаю, що пізно. Але думаю, що в більшості своїй якісь психологічні стопи є
Заліковий троль• 07 июня 2023
Нормально. Не 40 ж їй. Ще все встигне. Чого переживати і кудись квапитися?
НашлаПерепискуМужа• 07 июня 2023
Тут немає поняття «пізно». Як зручно вам. Я ще пізніше її втратила. Думала, що для чоловіка це буде прямо «вау». Але ні, відреагував спокійно. Так що не перебільшуйте її значення ні в один, ні в інший бік.
Маю натхнення• 07 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А совесть?
не, ну честь внизу, а совесть вверху)
Мама Чели• 07 июня 2023
Нет, это круто! Я лишилась в 19 , это для меня очень рано было и при том с козлом
Маю натхнення• 07 июня 2023
Ответ дляМама Чели
а я с негром
Мама Чели• 07 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Например? Надо в 13-14 как тут много здешних???
Доктор Хаос• 07 июня 2023
Ответ дляМама Чели
Кому треба? Мені не треба. Як це ви з мого коментаря до такого висновку дійшли?
Мама Чели• 07 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Так, а в чем могут быть псих. Проблемы???
Лепетун• 07 июня 2023
Тоже мне проблема, я на своё 20-ти летие пошла в ночной клуб и сняла там парня. Больше я его не видела.
Доктор Хаос• 07 июня 2023
Ответ дляМама Чели
Чому так багато знаків питання, це крайня міра здивування або нерозуміння? Я розмірковую теоретично (як можна було б зрозуміти). І не можу кидатися діагнозами направо і наліво)
І тим більше не наполягаю, що маж бути так, а не інакше
Кашпо• 07 июня 2023
На мій погляд,це особиста справа дівчини. І іншим не обов´язково знати цнотлива вона чи ні.
КондуктЕр тролейбуса• 07 июня 2023
Норм, я в 20, с первой любовью
Считаю что лучше в 20+ чем в 14 например, меньше рисков
Дюймовочка• 07 июня 2023
Ответ дляМама Чели
Я походу тоже была зоофилом в молодости
дама_из_декрета• 07 июня 2023
Я в 20 втратила цноту зі своїм єдиним майбутнім чоловіком, а через півроку стала мамою одразу. В шлюбі 24 роки разом.