Ду да ду да ду• 08 июня 2023
Подкрасить сумку
Что можно сделать , кожа не сумке немного затерлась , можно ли подкрасить краской ?
Спасу мир• 08 июня 2023
Нужно краска не из баллончика! Обычно в маленьких бутылочках. Для курток у примеру.
Или вы думаете в мастерской чем то особенным красят?
ОхиИВздохи• 08 июня 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я купила спрей фарба в балончику, для шкіри. Одну вже фарбувала колись, зараз треба іншу. Єдине, це краще робити на вулиці, бо зразу дуже різкий запах. І підстелити якусь газету треба
А насколько времени хватило краски?
Ду да ду да ду
• 08 июня 2023
Ответ дляСпасу мир
Где такую купить можно ?
Соня-сонятко• 08 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Где такую купить можно ?
Для этого одной краски ’ в маленьких бутылочках’ недостаточно, как и краски в спреях. Еще нужны всякие очистители для кожи, грунтовки, финиши, аппретуры, иногда и шпаклевка. Ну,это если хотите хороший результат на выходе.
Заместитель Анонима• 09 июня 2023
Ответ дляОхиИВздохи
А насколько времени хватило краски?
Я якось цілу сумку шкіряну красила, двічі, бо була світло сіра, захотіла чорну. То ще той балончик є. Але купила і ще один. Бо вже чекають дві шкіряні сумки, які я затираю спереду і виглядають негарно. Ну ці хоч вже чорні і не дуже великі
Заместитель Анонима• 09 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Где такую купить можно ?
Якщо є у Вас великий магазин все для ремонту взуття, у нас був колись, зараз не знаю. Або шукайте в інтернеті.
ОхиИВздохи• 09 июня 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
А, просто перекрашивали? Мне было интересно, через сколько времени окрашенное место теряет вид после покрытия.
Никогда не интересовалась вопросом, но автор вдохновила на него)
Заместитель Анонима• 09 июня 2023
Ответ дляОхиИВздохи
О, я ще той спец по покрасці.якочь вирішила змінити колір шкіряної куртки, але вона була з нубуку, а стала мокрий асфальт, правда багато витратила на бутилочки з краскою, це було років 20 тому, бутилочка коштувала 35 грн, я купувала 5 чи 6. Навіть продала ту куртку на місцевій барахолці, як набридла. Тримається краска доволі довго. А колись знайома привозила вічну краску, з виробництва якогось, то та зовсім не стирається. Нею маркували якісь важливі деталі. Давно було.
ОхиИВздохи• 09 июня 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Супер). Спасибо за развернутый ответ)