Поліцейський патруль• 08 июня 2023
Ви б готували подарунок?
У нас з чоловіком річниця одруження за декілька днів. Зараз дуже посварені, наговорили різного один одному, не розмовляємо або сваримось. Ви б готували подарунок на річницю? І як в цей день себе поводити?
Вбигудях• 08 июня 2023
так, готувала б) річниця - гарний привід для примирення, якщо ви хочете продовжувати відносини
Істеріомама• 08 июня 2023
Ми не даруємо подарунки один одному на річницю, просто десь вечеряємо разом. Тому якби посварилися, то чекала б запрошення на вечерю від нього.
Невгамовна Бу• 08 июня 2023
Приготувала б, і помирилася. Якщо хочу продовжувати жити разом з цим чоловіком
Огірок та Помідорчик• 08 июня 2023
Если бы я хотела продолжать с ним жить- то да, готовила бы. Мириться надо как-то, зачем жить в злобе и ссоре?
Если бы нет- смысл в тех годовщинах и подарках…
Хочу барабульки• 08 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Плюсую
Фляшка на трьох• 08 июня 2023
За несколько дней до годовщины подарок у меня уже был бы подготовлен. Так что отвечу да
Поліцейський патруль
• 08 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я готую і за пів року. Цього разу не придумала, що купити
АнтиТроль• 08 июня 2023
Подарок , наверное надо помириться и сходить где то кофе выпить вдвоём. Для меня лично это важнее
булоТАЙминуло• 08 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А можно узнать, какие вы подарки готовите полгода? Просто интересно
Поліцейський патруль
• 08 июня 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Не готую, а побачу щось і купую на потім
НеГолосую• 08 июня 2023
Смотря кто инициатор ссоры. Зависит от ситуации, я вообще злопамятная, так что скорее всего нет) Это не ДР, вы уверены что и вас ждет подарок, это же не только вас касается.
Пес Патрон• 08 июня 2023
Вообще не понимаю эту дурь годовщину справлять, причём каждый год , такая радость, год прожили 🤣