Кили и Манджаро• 08 июня 2023

Звільнитись чи працювати бухгалтером? дистанційно

Рік у Польщі. Працюю останні 4 роки дистанційно бухгалтером українського ФОП в Україні, Київ, отримую 15000 грн. ( десь 0,6 ставки). Раніше ходила в офіс , було живе спілкування. Зараз - тільки цифри, які в печінках сидять,.Останнім часом з початку року багато помилок, непорозумінь. Роботу розтягую на цілий день, бо ніяк не можу почати. Розумію, що вигоріла. Просто нудно працювати так, та і взагалі бухгалтерія набридла- років 25 стажу. З іншого боку, є синиця в руках: робота не фізична , вільний графік (але так важко з дисципліною і інтересом) . Може я з жиру бішусь? В Польщі роботу некваліфіковану знайти можно, бухгалтером йти не хочу. Цікавить сфера нерухомості, але мову потрібно знати краще , щоб йти до агенства. Мову вчу зараз на рівні А2. Гроші на перший час є, працювати паралельно не зможу. Звільнитись та шукати далі, але як наважитись..Розкажіть свої історії зміни подібної роботи.
Результат:
вже голосів: 36
18 (50%) 3 -працювати далі
7 (19.44%) 2-звільнитись і шукати роботу
6 (16.67%) 1-звільнитись і вчити мову
5 (13.89%) 5-результат
0 (0%) 4-свій варіант в коментарях
автор Кили и Манджаро • 08 июня 2023
Написала: працюю дистанційно, але до війни ходила 2 дні на тиждень в офіс. З початку війни повністю дистанційно.
дивчинка• 08 июня 2023
Ну если у вас есть где взять деньги. Я б 15 тыс не бросала, как никак это более менее зп . Её можно получать удаленно. Вас никто с а2 и не возьмёт, я планирую на b2 сдавать чтобы пробиваться в бюро рахункове, а вы говорите что не хотите, не важно хотите или нет, у вас нет данных для этого. Сфера недвижимости тоже-разве что для наших, ну ведь с хозяином тоже надо общаться, это не так просто как кажется. Язык только на первый взгляд простой
Мстящий за Зайца• 08 июня 2023
Как по мне, лучше физически работать, чем бухом
дивчинка• 08 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Кому как) как помню лучше удаленно работать чем в бедренке или подъезды мыть
Мстящий за Зайца• 08 июня 2023
Ответ длядивчинка
Подъезд помыл и спишь себе спокойно, а бухом постоянные нервы
Синди Кроуфорд• 08 июня 2023
У меня примерно такая же история, польский знаю чуть лучше, думаю может начинать искать работу в офисе, хотя не факт что найду, пока сижу
Nataliia• 08 июня 2023
Если будете уходить ,можно я пойду вместо Вас бухгалтером в Украине если надумаете бросать ?
задумчивая мордочка• 08 июня 2023
Зачем бросать, если вы даже не знаете, чем дальше заниматься? Учите язык, определяйтесь, А бросить всегда можно. Разве что эти 15 тыс. не являются существенными для вашего бюджета
дивчинка• 08 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну так у вас нищебродская просто мотивация. Бухом сделал все, обдумал, просчитал- и руки чистые и в грязи не надо мараться, ну каждому свое. Кто-то головой зарабатывает, кто-то руками
ВсеПроВсехЗнаю• 08 июня 2023
Автор триайтесь! Ось моя вам порада. Зараз просто тримайтесь!
ВсеПроВсехЗнаю• 08 июня 2023
В мене знайомі одразу у Польщі пішли працювати у цьому напрямку. Може дізнатись, чи є така можливість з мовою А’ (вони взагалі без знання мови починали)?
автор Кили и Манджаро • 08 июня 2023
В принципі є. За мінімалку знаходять навіть без знання мови. . В мене, правда, вже вік.. біля 50. Але набридла бухгалтерія. Сама вже думаю, може для контрасту спробувати фізичну працю... Нудно від цих цифр. Розумію,що це виглядає як біситись з жиру, але просто набридло
автор Кили и Манджаро • 08 июня 2023
Ответ длядивчинка
За мову все зрозуміло, але якщо не спілкуватися, її можна вчити вічно...
автор Кили и Манджаро • 08 июня 2023
Ответ длядивчинка
А Ви шукали працю і Вас не взяли?
Mede• 08 июня 2023
Не кидайте цю роботу, бо швидко пожалкуєте, навіть якщо знайдете іншу
дивчинка• 08 июня 2023
Ответ дляКили и Манджаро
А Ви шукали працю і Вас не взяли?
Нет, я сначала сертификат получу , потом буду искать. У меня есть от курсов b1, на государственный b2 планирую в ноябре сдать
дивчинка• 08 июня 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Если ее не учить, можно спилкуватись годами и все до лампочки.у меня подруга 4 года на заводе работает, знает язык хуже чем я за год, спилкуеться , но все как то не очень. Полбригады у нее поляков, пол украинцев.
дивчинка• 08 июня 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
а с минусовым знанием языка на уровне -2 , вашим знакомым работу с документами не предлагали случайно?
Юлия Крамарева• 08 июня 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Працюйте далі,поки не знайдете щось до душі. Якщо надумаєте кидати, то дайте мої контакти роботодавцю,шукаю дистанційно по веденню бухгалтерії ФОП.
ВсеПроВсехЗнаю• 08 июня 2023
Ответ длядивчинка
Вони працюють бухгалтераи в тій же фірмі, що і в Україні працювали. Це було рішення поляків, підтримати співробітникиів свого філіалу і надати можливість навчатись і працювати. Мабудь за рік мову підтягнули. Ще нікого не звільнили.. Я не знаю наскільки це можливо при інших умовах, тому і раджу звернути увагу автора, на те що все можливо... Хоча знаю декілка випадків помічників бухгалтера в Німеччині. без знання мов,. то ж вже нічому не дивуюсь...
дивчинка• 08 июня 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну так это совсем другое дело, париба тоже укрсиб взял к себе, но здесь не та ситуация у автора вроде
Мстящий за Зайца• 08 июня 2023
Ответ длядивчинка
Это не у меня такая мотиация, это автор темы спросила, что лучше, бухом или физ труд.
Я кстати бух в прошлом и поэтому мне ли не знать, как хорошо бухом работать но сейчас я сменила деятельность на очень интересную онлайн работу.
дивчинка• 08 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну видите, полы ж не пошли мыть. А вообще работа бухгалтером очень разная и не всегда она неблагодарная иногда очень и очень благодарная, так что стереотипы нам ни к чему.
автор Кили и Манджаро • 08 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
О, интересно, а какую? Освоили с нуля, курсы закончили, пригодился ли бухгалтерский опыт?
Мстящий за Зайца• 08 июня 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Да, сама освоила, дизайн, графика. Бух опыт вообще не пригодился. Разве что цифры складывать, чтоб декларацию подать)))