Пупуговка• 08 июня 2023
Імплантація зубів Чернігів.
Дівчатка, може хто робив імплантацію зубів і може порадити клініку і лікаря. Буду дуже вдячна. І цікавить ціна. Розумію все індивідуально. Але все ж...
Не любовница• 08 июня 2023
Робили в Естет-стоматології, але ще до війни. Імплантати корейські (подешевше) і Штрауб (вдвічі дорожче). Різниці не побачила, хіба що штрауб більш комфортний при загоюванні, навіть обезболюючи не пила після нього
Пупуговка
• 08 июня 2023
Ответ дляНе любовница
Дякую)