Квітка Миру• 08 июня 2023
Переводимо кота на натуралку
Кіт відмовляється від корму, їсть дуже мало, був роял канін, бріт care, savory. Зараз є проблеми з печінкою, втратив 1 кг ваги. Ветеринар запропонувала подавати натуральне, то на телятину з рисом він аж біжить. Хто переводив на натуралку, може порадите як скласти раціон або де почитати? Можливо десь можна знайти готове меню? Бо наприклад не розумію як урізноманітнити, з чим давати кефір або сир, як зелень давати? Даєте сире чи варите? І чи даєте вітаміни час від часу?
Поради типу «дайте борща», «хай їсть що і на стіл подаємо», «карасів просто дайте» не приймаються🤨🫠
Зрадорозганячка• 08 июня 2023
Если он был на сухом, то откуда он знает вкус риса и телятины😂 конечно, губа не дура. Ломает он вас. Решайте, как удобней вам.)
Но, ото хитрое не голодает, поверьте.
Млинець Мій• 08 июня 2023
Десь читала печінку чи інші субпродукти з кашею трохи приварюють і дають. Ще б якоїсь трави. Мій кіт варене броколі їсть, жовтки також.
язззззь!!!• 08 июня 2023
Субпродукти та нежирне мʼясо ріжете кубиками, додаєте терту сиру моркву та трохи рослинної олії, фасуєте в пакетики, кожен вагою 5% маси тіла кота і в морозилку. Якщо є можливість, то давайте сиру рибу типу тюльки, з дрібними кістками або кальцій добавку порошку у мʼясну нарізку.
Я колись годувала кота натуральним. В меню був сир кисломолочний, варена гречка+терта морква+варене стегно курки, яєчний білок, та субпродукти варені (шлуночки, сердечки). Я тоді багато читала, як правильно скласти раціон і ось це було найкраще. Основа це каша+мясо+морква. Часто субпродукти. Сир та яйце як додатково побалувати
Молода і нерозважлива• 08 июня 2023
Раньше коту борща наливали,сухарей размяли туда,кот жрал все подряд.А я сейчас тоже сама разбаловала кота вкусняшками,а теперь и то не ест и то не ест.Филе куриное с удовольствием употребляет и спит ночью после него хорошо
Квітка Миру
• 08 июня 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Но, ото хитрое не голодает, поверьте.
Він приходив просто до миски з кормом і загрібав його лапою. Думала, що не подобається смак чи фірма, змінили 4 смаки і 2 фірми, те ж саме. Спочатку дала йому 1-2 рази мокрий корм з магазину, аж ричав. А тепер оце натуральне бачу тільки погоджується їсти😅
Кринжова баба• 08 июня 2023
В мене киці на натуральній їжі..даю сире м´ясо +субпродукти але перед цим обов´язково проморожую днів 5-7.
Ангелок з ріжками• 08 июня 2023
Ваші б проблеми моєму сільському коту😀. Їсть все що і ми, а особливо любить кабачки жарені, тільки почує запах бігає кричить, щоб швидше давали
Перловая Кашка• 08 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
А субпродукти сирі?
Квітка Миру
• 08 июня 2023
Ответ дляКотиська
Клас, дякую)
Квітка Миру
• 08 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Так, я теж задумалась, щоб готові порції заморозити, бо дуже багато часу на це йде по окремості. Дякую за пораду))
Свій варік• 08 июня 2023
Мясо и субпродукты порезать кусочками и заморозить порционно. Все сырое!!!!! Никакого вареного мяса!!!! Мои кошки на натуралке больше 15 лет. Перевела когда то кота, у которого была МКБ после корма. Только на мясе сыром он начал себя чувствовать хорошо. Никаких каш. Никаких овощей. Мясо, иногда паштет гурмет, как вкусняшку, сыр, вареное яйцо не больше 1 раза в неделю. Молоко кот пил до самой смерти (прожил 22 года), ну очень он любил молоко. Кошки ничего молочного кроме сыра (редко) не едят. Это питание моих кошек. По шерсти, когтям, зубам и общему состоянию... - для них отлично.
Свій варік• 08 июня 2023
Мясо и субпродукты - курица, индейка, говядина. Рыба, котам особенно, не больше 1 раза в месяц
всегдаДаДа• 08 июня 2023
Моя 5 лет на натуралке. Мясо (курятина, телятина, свинина постная, свежие субпродукты), рыба (хек, мойва), творог иногда, и иногда гречневая каша. Читала, что им полезна именно гречка.
Na kablukah• 08 июня 2023
Читайте barf
Море информации.
Особенно внимательно отнеситесь к наличию костной составляющей в рационе.
При недоборе кальция будет перекос кальций фосфор, плохо для почек и мвс.
Правильное решение, удачи
Море информации.
Правильное решение, удачи
Хочу в БАНю• 08 июня 2023
Перемалываю на мясорубке говядину, сердце, почки, добавляю тертый кабачок/ морковку/ пророщенный овес. Раскладываю в силиконовые формочки для кексов и в морозилку.
Утреннюю порцию на ночь ставлю в холодильник размораживаться, утром- вечернюю. Иногда добавляю перепелиные сырое яйцо. Молоко не даю совсем,кошка уже взрослая, сыр- в качестве лакомства
Рассказница• 08 июня 2023
Я робила суміш м´яса. Пропорції є в інтернеті. Маленькими порціями розділяла і в морозилку. Перед подачею додавала трохи вівсяні висівки.
В овочів кицька їла тільки кабачкі. Додавала їх теж до м´яса.
Сирий жовток раз або 2 рази на тиждень.
Кисломолочне не їла взагалі. Дуже любить рибу. Купувала їй салаку і як вкусняшку інколи давала.
Зі стола нічого не даю, але бувало що крала щось і з´їдала з великим азартом.
Сирий жовток раз або 2 рази на тиждень.