Коржик• 08 июня 2023
Хочу сукню міді
Хочу сукню, я висока 180 см, розмір М. Бажано щоб без бра носити. Хоч груди форму і не тримають. На лійку виріз не пасує . Не хочу ноунейм чи китай турцію. Ну і звичайно не синтетику
Поділіться варіантами красивих суконь.
mashulka_ua• 08 июня 2023
Онлайн - я іноді Некст купляю, там є в розмірах ’для високих’, по довжині має бути ок. Якість хороша, але сісти може не так як задумувалось.
Задолбулька• 08 июня 2023
Ответ дляmashulka_ua
Але й повернути можна!
Зроблено у 80-х• 08 июня 2023
Шо ещё хотите? По ощущением , пришли в ресторан, делаете заказ) Нам нафига вам искать? Или вы платите?)
Коржик
• 08 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Може хтось щось бачив , є в обраному
Коржик
• 08 июня 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А як влітку носити сукню без бра? Чи ви зовсім молоденька?
35. , Ношу фасони деякі без бра.
Коржик
• 08 июня 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я також висока, 177 , мені часто підходить Андре Тан. Дивилися?
Гляну , дякую
неДоПриличий• 08 июня 2023
я теж 180, багато чого підходить, обираю по фасону/тканині, не беру тільки з підкресленою лінією таліі (бо і талія вже не та, і зависоко сидить)
Коржик
• 08 июня 2023
Ответ длянеДоПриличий
То поділіться ідеями ) фірми , фото
Коржик
• 08 июня 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Класні , а як якість? У них є повернення?
Ленне-Рейма• 08 июня 2023
Якість мені подобається, купую лише в магазині, онлайн навіть не уявляю як можна купити сукню, ніколи не повертаю.