Ms. Искренность• 09 июня 2023
Будь ласка підкажіть де онлайн підзаробити
Доброго дня. Таке питання, де зараз можна підзаробити онлайн, хай це будуть зовсім не великі кошти але хоть щось. Ми переселенці з Херсонщини, чоловік працює я з дитиною дома. Може якась платформа або сайти , хто платить а не кидає людей.
Меряю от 0• 09 июня 2023
А что вы умеете? Бухгалтерия, переводы, написание статей, заполнение торговых сайтов
Ms. Искренность
• 09 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Якось вела на промі свій магазин, але то давно було. Якщо є можливість спочатку невелике навчання , то я б з радістю
мимАпроходила• 09 июня 2023
Якщо мало що вмієте - кол центр.
Телефонуйте в Фоззі, Розетку, Касту, мережі аптек великі - там зазвичай багато вакансій онлайн.
Ms. Искренность
• 09 июня 2023
Ответ длямимАпроходила
Якщо мало що вмієте - кол центр.
Дякую за відповідь, спробую
Оксана-Eigle• 13 июня 2023
У нашій команді також є переселенці. Ми працюємо і онлайн і офлайн. Можна заробляти вже з першого місяця. Робота повʼязана з інтернет магазином. Якщо ще нічого не знайшли, пишіть мені, я скину вам інформацію.