Кондуктор маршрутки• вчера в 20:17

Ви б сказали подрузі чому ніхто з нею не хоче спілкуватися?

Дружимо пʼятеро ще з першого курсу.
В неї завжди був « особливий» характер, але в більшості це їй пробачали , бо молоді, ніхто не ідеальний і тд.
Тепер в неї явна позиція- я краща за вас, всі мені заздрять. Більшість просто не хоче з нею спілкуватися і уникає цього, я і вона спілкуємось більше від інших, мені чесно кажучи шкода багаторічної дружби.
Чи це вже все, розбиту чашку не склеїш?
Реально, їй ніхто не заздрить, в кожного своє доволі успішне життя
Особливо гостро її поведінка почала дратувати після того як вона вийшла заміж за іноземця , насправді від займається не зовсім законними речима і про це знає більшість і просто в шоці від того що вона впевнена що хтось може їй заздрити знаючи чим він промишляє.
Рік тому всі пересварились з нею, не спілкувалися, я їх помирила. Але мені здається що якщо корова здохла то з неї пора злізти. Так?))
Не зви чайна• вчера в 20:20
Та ей плевать на вас всех. Вы просто для неё публика, перед которой она рисуется. Вас ничего не связывает. Уже бы умные послали её нах и устраивали приятные посиделки без неё.

P.S. И хватит цепляться за какую-то там ’дружбу’, только потому, что ей много лет, если она изжила себя.

So_so• вчера в 20:19
Нет, это её дело
автор Кондуктор маршрутки • вчера в 20:19
Ответ дляНе зви чайна

Всі так і роблять, а вона потім жаліється, ниє і питає в мене чому її не покликали.
Все до блиску• вчера в 20:20
Схоже, ця дружба потрібна тільки вам, всі інші прекрасно без неї живуть.
Мусик Пусик• вчера в 20:20
А она спрашивала Вашего совета по этому поводу?
Если нет, то Ваш вопрос более чем странный.
Не зви чайна• вчера в 20:21
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вам нравится нимб и белое пальто спасительницы и примирительницы) Детская песочница, чесслово.
автор Кондуктор маршрутки • вчера в 20:21
Ответ дляВсе до блиску
Не зовсім, ми всі продовжимо досить нормально спілкуватися але без неї

Не зви чайна• вчера в 20:21
Ответ дляКондуктор маршрутки
И в чем проблема?
Все до блиску• вчера в 20:21
Ответ дляМусик Пусик
Автор висунула себе на роботи на громадських засадах, і ніхто тепер не задвине її назад
Карамбулкул• вчера в 20:22
Ответ дляКондуктор маршрутки
Скажите. Я своей сказала. Но до нее не дошло
автор Кондуктор маршрутки • вчера в 20:23
Ответ дляМусик Пусик
Да, вона постійно питає чому дівчата зустрілися, а мене ніхто не покликав?
Чому дівчата поїхали в Стамбул, а мені не запропонував ніхто.
Це все супроводжується реальним обідами- а чому, а як вони могли, а так не поступають
Мусик Пусик• вчера в 20:23
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну так отвечайте на поставленный вопрос, а не выкручивайте, как Вам удобно.
автор Кондуктор маршрутки • вчера в 20:25
Ответ дляМусик Пусик
Ну от в тому і питання, якщо я відповім як є всі пересруться і не буде більше ніякого спілкування.
любименькая• вчера в 20:25
Если она не спрашивает, то нет. Она же специально это делает: старается портить людям настроение, самоутверждаясь за их счет, и получает от этого удовольствие
Не зви чайна• вчера в 20:25
Ответ дляКондуктор маршрутки
Потому что, Маша, им без тебя лучше и веселее. Или слабО так сказать? Кстати, а чего ради Вы с ней общаетесь?
автор Кондуктор маршрутки • вчера в 20:26
Ответ длялюбименькая
Відповідь 11.
На рахунок того чи спеціально- я не знаю, цілком можливо що ви праві
Вподобайден• вчера в 20:27
А звідки більшість знає, що її чоловік займається не зовсім законними речима? Ви, звісно, до цього не маєте відношення, ’подруга’?
любименькая• вчера в 20:27
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так скажите, что высокомерно себя ведет и людям неприятно такое отношение
Полюю на дрони• вчера в 20:28
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так расскажите про это остальным подругам и решите, что вы ей скажите, что все ее считают токсичной, никто не хочет с ней общаться. Тогда пересрется только она со всеми, а вы вчетвером так и будете продолжать общение. В чем проблема?

автор Кондуктор маршрутки • вчера в 20:29
Ответ дляНе зви чайна
Ми завжди ближче спілкувалися від самого початку. А зараз я живу на дві країни, тому я менше приймаю участі в цьому всьому.
Ось наприклад зараз я запропонувала приїхати дівчатам до мене, всі знають який в мене будинок і як вони можуть розміститися і тут починається з її сторони: а я не можу спати в спальні ще з кимось, ну хоч окреме ліжко, а який в тебе там матрац, а яка температура, а вночі? А чоловік голосно тупає по дому і бла бла.
Боже, вже ніхто нікуди не хоче їхати
Не зви чайна• вчера в 20:29
Ответ дляПолюю на дрони
Проблема в том, что Автор хочет и нашим, и вашим, так сказать. От этого её съедают противоречия, что ей потом выпить не с кем будет)
автор Кондуктор маршрутки • вчера в 20:30
Ответ дляВподобайден
Ні, я до цього не маю відношення.
Ответ дляНе зви чайна
Я не пʼю взагалі
Не зви чайна• вчера в 20:31
Ответ дляКондуктор маршрутки
Боже, вже ніхто нікуди не хоче їхати
Блд, детский сад какой-то... Девочки, хобби себе найдите, если не работаете. Хоть попы идите качать или мозг развивать. Ночёвки
Бедный муж.
Вподобайден• вчера в 20:32
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ні, я до цього не маю відношення.
Ну звісно!
Не зви чайна• вчера в 20:32
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я не пʼю взагалі
Та да, просто книжный клуб и новинки культуры, за чашкой чая.
Муууумие• вчера в 20:35
Ответ дляКондуктор маршрутки
Автор,вы все равно разбежитесь.Я дружила лет 25 и тоже было жаль терять человека поначалу,а вот в 22 послала ее на хер и сейчас ее как будто и не было в моей жизни.
Муууумие• вчера в 20:32
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну,так в чем проблема?
Вподобайден• вчера в 20:34
Ответ дляКондуктор маршрутки
Та перестаньте. Нормально спілкуватись) А про кого ж ви будете пліткувати і обсирати за спиною?
Муууумие• вчера в 20:36
Ответ дляКондуктор маршрутки
Боже, вже ніхто нікуди не хоче їхати
Сними гостиницу,раз тебе всё не так или не едь.