БезникаЯ• 14 мая в 15:40
На співбесіді питають про лікарняні
Типу ,що ніхто не буде терпіти людину ,яка надовго піде на лікарняний через дитину наприклад
Тобто що я не маю права буде сходити на лікарняний свій чи через дитину в разі чого?
Якщо говорити за чоловіка то його зп в 10 разів більша за ту що мені пропонують на цьому місці,тобто фактично ми за його зп і живемо і все все ,то в разі чого кому вигідніше на лікарняний піди йому чи мені?
А взагалі це норм вимоги від роботодавця?
Крапипопка• 14 мая в 18:18
Ответ дляБегущаяпо
Я автора пізнала, це її тема що чоловік насварив за витрачені гроші на сковорідку
У тої у чоловіка основні витрати були на стару машину.
З зп 200к, можна кожні два роки міняти машину на більш нову не напружуючись.
Тим більше, він дуже єкономить на дружині.
Мне без сахара• 14 мая в 18:22
Про бабушек. Мне очень интересно, как у людей получается бабушек привлечь, если рожали не в 45?
Я родила в 24, сыну уже 18, а обе бабушки все еще работают.
По теме. Если официально не трудоустраиваться, больничные не платят, но денежку заработать можно. Правда, не знаю, нафиг оно нужно, если муж нормально зарабатывает. Я в свое время самозанялась, это было моим хобби и приносило деньги, пока ребенок требовал моего присутствия. Потом немного изменила трудовой процесс так, чтобы еще и из дома выходить в люди, так и работаю до сих пор.
Я не в теме• 14 мая в 18:24
Ответ дляМне без сахара
Якщо рожати в 45, Ви теж не особо бабусь привлечете, бо їм вже тяжко )))
І це не від віку бабусь залежить, а від їх здоров´я, сил і бажання.
Буває, що працюють по змінам, тож допомагають у вільний час.
Губной рояль• 14 мая в 19:01
Автор, ви могли б брати лікарняні за свій рахунок. попрацювали 2 тижні - отрмали пів місячної зарплати. і всі задоволені
вам таке підходить?
Бяки-козяки• 14 мая в 19:13
Ответ дляБезникаЯ
Ну у вас же якийсь ФОП ,а не серйозна міжнародна корпорація,не беріть
Вам ні те, ні інше не світить, опустіться
Забрызжу ядом• 14 мая в 19:14
Мы с мужем без бабушек. Решили что он остаётся в бюджетной организации с низкой зарплатой, а я иду в офис на более менее нормальную. Так три года садика и проработали, он был с малым на болтничных а я оставалась уже когда совсем он не мог, где то раз в два месяца. А в школе он уже болел намного реже.
Новопоштинская• 14 мая в 19:43
Ответ дляМост_Устал
Працювати в держустановах. Наприклад в школі чи дитсадку. Я йшла працювати в дитсадок разом з дитиною.
І як це вплинуло на лікарняні?
Плакулька• 14 мая в 19:45
Ответ дляОле Лукойе
’Лікарняні по догляду за дитиною’ ? Что это ?
Это когда болеет ребенок и ты с ним приходишь в поликлинику и по мимо больничного на ребенка,т.е освобождения от посещения садика или школы ребенку,больничный дают на работу родителю,официально,спрашивают вам нужен больничный?Так было у меня,но мне не нужны были с ребенком официальные больничные,я долго не работала,а потом работать вышла на пару часов в день,а потом ребенок вырос.
Оле Лукойе• 14 мая в 19:48
Ответ дляПлакулька
Такой больничный оплачивается на общих основаниях - 5 дней за счет работодателя , остальные дни платит пенсионный (ранее платил соцстрах) . Полностью государством оплачивается только больничный по беременности и родам .
Грабля• 14 мая в 19:58
Ответ дляОле Лукойе
А что , болеть ковидом - это обязательное условие ? Я не болела . И что ?
У вас стільки претензій на просте питання)
Нічого. Я думала всі перехворіли
Оле Лукойе• 14 мая в 19:59
Ответ дляГрабля
Нічого. Я думала всі перехворіли
Претензии только у вас . И апломб . Думала она ....
Грабля• 14 мая в 20:01
Ответ дляОле Лукойе
Так, на відміну від вас, вмію це робити. Не вдавіться випадково власною жовчу ). Хоча ніхто й не згадає
Оле Лукойе• 14 мая в 20:12
Ответ дляГрабля
Ковид на вас плохо повлиял . Выдыхайте .
фан L.O.S.T.• 14 мая в 20:15
Ответ дляБезникаЯ
А як тоді не працювати ,якщо в тебе дитина є?
Родить еще второго и тд. И не работать
Добротная• 14 мая в 20:21
Я не выходила на работу т.к. сидеть с ребёнком в случае болезни было некому, а няня дорого. Моя мама сидела со мной до 7 лет дома, уволилась с работы т.к. в садике я очень часто болела и сидеть со мной кроме неё было некому. А потом было через раз. То она на больничном, то сама дома сижу болею, то бабушка посидит ( после 7 лет).
Знакомая работала с 2х лет ребёнка на больничный не ходила вообще сидела бабушка ( такие реалии к сожалению).
Так что вы должны подумать, так ли вам необходима работа, а если да, то как будете закрывать вопрос с больным ребёнком.
По поводу себя на больничный. Многие, ходят на работу приболевшими, не факт что вы по каждому своему чиху тоже сможете сидеть дома.
Обнимашкина• 14 мая в 20:25
Ответ дляБезникаЯ
А як інакше?
Кинути дитину чи в садочок із температурою вести?
Ну це ваша дитина і ви повинні це вирішувати .
Ніхто не хоче платити вам зарплатню, коли ви не працюєте.
Карамелька• 14 мая в 20:27
Ответ дляОбнимашкина
А тоді такі новини:
⚡️На кожних 10 жінок має бути щонайменше 22 дитини: українці — вмирають, — голова ОМП Василь Воскобойник.
Підписатися на Times of Ukraine
СкрипяСердцем• 14 мая в 20:31
Ответ дляБезникаЯ
Бабуся в інших містах,няня ні
Хіба що із чоловіком позмінно,але ніяк не скинути все на чоловіка,який оплачує всі рахунки
Зато на сотрудников и работодателя проблемы с вашим болеющим ребенком можно сбросить. Да, автор?
Плету интриги• 14 мая в 20:41
Ответ дляОле Лукойе
Ошибаетесь, с первых дней за счёт пенсионного
Мост_Устал• 14 мая в 21:10
Ответ дляНовопоштинская
І як це вплинуло на лікарняні?
Ну вам правда пояснювати треба?
Лікарняні сприймаються значно простіше і зза них звільнити складніше (точніше майже неможливо).
Окрім того, оскільки садок був поруч дома, то коли дитина була вже майже здорова, і лишалися остаточні явища типу кашлів, то я спокійно брала її з собою на роботу. В динячому садку то якось спокійніше зробити ніж на заводі. І працювати не 9 до 18 год, а пів дня, велика відпустка влітку, котра 100% в повному обсязі. Очевидні речі, щоб про це пояснювати...
Куда_бежать• 14 мая в 21:20
Автор, нормально чи не нормально - це філософське питання. Я за кордоном, тут такі питання не ставлять. Але в Україні реальність така, що якщо ви йдете на роботу, повинні якось вирішити питання з хворобами дитини - няня, бабусі. Нікому не потрібен працівник який буде часто на лікарняних. У нас на роботі хоч і ніхто не звільнить через це, все одно дівчата беруть лікарняні на дитину дуже рідко, бо всі розуміють, що це не в їхніх інтересах. Або працювати в умовній школі чи десь в держустанові на дуже низькій зарплаті. Така реальність. Тому часто мами з часто хворіючими дітьми не працюють. Я теж була свого часу такою мамою
Яйцеголовая• 14 мая в 21:23
Ответ дляБезникаЯ
А як інакше?
Хто хоче сидіти на лікарняних іде працювати в пенсійний фонд, в поліклініку в реєстратуру і там хоч щотижня на лікарнях сидіть
А так ніхто за вас вашу роботу робити не хоче, а доведеться, бо вона не може чекати тиждень два, поки в на лікарняному і так щомісяця
Мира всем• 14 мая в 21:57
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
ну якщо це соплі кожні 2 тижні хто вас терпіти буде? Комунізму нема, за вас вашу роботу робить ніхто не буде
Коммунизма нет, а капитализм х..й :(
Сунуся в чужі справи• 14 мая в 23:26
Ответ дляБезникаЯ
А як інакше?
Просто ищите свою работу)
Сунуся в чужі справи• 14 мая в 23:33
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ужас какой. У меня дочка пока в сад не ходила болела пару раз в год. В садике 2 недели дома 2 недели на больничном. Хватило меня на 3 месяца. Была дома с дочкой до школы.
Сунуся в чужі справи• 14 мая в 23:35
Ответ дляКарамелька
А тоді такі новини:
Підписатися на Times of Ukraine
Т е . На 10 мужчин и 10 женщин нужны 22 ребёнка? Это вообще не спасёт.
Небалувана Галя• 14 мая в 23:37
Ответ дляГага Газу
автор, вас никто не будет держать на больничных часто, и работать за вас тоже, если вы приняли решение выходить на работу, то будь любезны решите вопрос с больничными, няня, бабушки и т.д. вас на работу никто не гонит, болеет ребенок часто, это ваши проблемы, и вам их решать..
Так. І держава хоче при цьому щоб народжували. А нафіга? З таким то відношенням
БезникаЯ
• 14 мая в 23:39
Ответ дляКуда_бежать
А чому закордоном не ставлять?