З понеділка на дієті• 09 июня 2023
Чим замінили чай Грінфілд чорний в пакетиках?
Чи є щось схоже за смаком та ароматом в Форі, АТБ?
Закінчився чай, треба щось купити на сьогодні, а з тих, що купувала досі, нічого не сподобалось. Цікавить саме чистий чорний цейлонський чи кенійський в пакетиках, без домішок та ароматизаторів.
Скорая помощь• 09 июня 2023
Заказываю гринфилд в Киеве. Похожий Базилюр, но дороже, в Сильпо покупала 200 пакетов 190 грн, была акция. Сейчас уже 260. Но хороший
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Lovare, есть чистый черный
Дякую!
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляУжгород
Базилюр
Кленовий зазвичай беру, але не на літо. Дякую!
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А зачем заменять?
Бо в найближчих супермаркетах немає Грінфілда, а на довгі пошуки немає часу - півгодини тому використала останній пакетик, через годину вже замість роботи буду уявляти смак чаю...
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляGold1977
Уже в продаже
Дякую! Пошукаю після роботи.
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Ахмадом с красной полоской. Ловаре цейлон.
Дякую!
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляСкорая помощь
Дякую!
english book• 09 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Його не буде. Це росія
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляenglish book
Його не буде. Це росія
Пишуть же, що вже є в продажу...
Пугачиха• 09 июня 2023
Ответ дляenglish book
Його не буде. Це росія
У Варусі вже давно з´явився
ДаЗдраПерма• 09 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Дякую!
Купите хейлис, он сейчас там по скидке, не пожалеете
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляnavariya
А чи ви знаєте?
Чай в пакетиках - це сміття, яке залишається після фасування справжнього чаю у коробки чи мішки, (наз. крупнолистный)
Знаю) Але у пакетиків є свої переваги:
- якщо не встигаєш помити чашку, просто викидаєш пакетик і заливаєш інший окропом;
- не потрібно спеціально заварювати - і так добре натягується, не втрачаючи аромат;
- вчорашнім підсохшим пакетиком дуже гарно знімається наліт з чашки. Просто протер сухим пакетиком і чисто)
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Знаю) Але у пакетиків є свої переваги:
Можливо..
Вам лайк)
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Дякую! Пробувала, але мені не вистачає насиченості(
Перемелица• 09 июня 2023
Родичі з Китаю привезли дешевий листовий чай 150 гривень за 200 грамм, після нього на те що в нас продають не можу дивитись, гидке чорнило якесь який би не брали по 200-300 грн... Краще замовити з китаю з доставкою улун якийсь
ДаЗдраПерма• 09 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вы рассыпной брали? Он очень насыщенный
Перемелица• 09 июня 2023
В свій час теж на грінфілді сидила наша сімʼя серед того що масово було, то добрий був, але з китайским з китаю ні в яке порівняння не йде..
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Мені на роботі пакетики - саме те, що треба) Бо поки заварюється, з,являється щось термінове, не встигаю випити гарячим(
З понеділка на дієті
• 09 июня 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы рассыпной брали? Он очень насыщенный
Ні, мені на роботі розсипний не підходить, бо немає часу заварювати і чашку мити(
Щаслива Я• 09 июня 2023
Ні ловаре ні базілур ні хейліс ні ахмад, всі вони погані для того хто звик до грінфілд. Треба думати ще. Китайський ну де ж його взяти на пробу? Без чаю скучаю