Бабо-лебідка• 09 июня 2023

Атопический дерматит у ребенка, как вы определили причину?

Уже больше года ребенка сыпит сильно, сухие участки кожи , зуд, расчесывает до крови
Дерматолог поставила атопический дерматит, сказала искать причину
Я просто уже не знаю что убирать, сдали на непереносимость лактозы, есть частичная, убрали молочку, мазала гормонами, помогает пока мажешь, далее ухудшается и посыпало по всему телу, а было только на локтевых сгибах и под коленками☹️
Молочку не даю, что еще убрать из еды? Ну не могу ж я ребенка водой и рисом постоянно кормить, ей 5 лет и многое отказывается есть..
Убрала сладости почти, только пастила осталась
Где еще искать причину? Уже просто крик души…
Сейчас снова посыпало ноги, пятна по телу, все это она чешет
Увлажняю специальным кремом постоянно, но он не убирает сыпь и даю против аллергии
Может надо давать сорбенты? Может они помогут?
Кто чем спасал детей от этой гадости?
Посоветуйте пожалуйста
tolyu• 09 июня 2023
Моїй 13, причину так і не знайшли, але у нас не так сильно прямо як у вас
Стрекоза любви• 09 июня 2023
Моєму майже 3. Причини не знайшли. Справді жахлива хвороба. Допомагає так само гормональний крем. Постійно на емолентах.
Стрекоза любви• 09 июня 2023
Взагалі-то є така думка, що атопічний дерматит не повʼязаний з харчуванням. Це така особливість шкіри. Можливо подивіться в сторону порошків, якими перете? В нас теж на згинах і на руках, пальчиках дерматит.
Давно без алко• 09 июня 2023
Не мучте дитину!!!! Шукайте адекватного лікаря! Всі давно знають, що атопічний дерматит виникає, бо ’така шкіра’ в який порушення білку філагрину. У багатьох дітей нема тригерів з продуктів харчування, котів і т.д. Ви не знайдете причину там де її нема! Ось така шкіра, це треба прийняти і доглядати, а не мучити дитину дієтами від яких нема покращення. Потрібен хороший емолієнт Avene Xeraxalm, Uriage Xemose, SVR, Bioderma - зволожувати по 5-6 разів в день, в ремісії мін по 2, на загострення цинкову пасту будь яку (сіcaplast, cicabio). При сильних загостреннях гормони - вони не такі страшні, як їх малюють. Терпіння Вам, при правильному догляді скоро стане легше, а з часом може дитина і перерости
Отжигающая• 09 июня 2023
Вы не найдете причину пока не обратитесь к генетику + гастроентеролог.
Отжигающая• 09 июня 2023
Генетику метаболисту
МашМааш• 09 июня 2023
У нас не связано с питанием. Ухудшение - на жару. Стараемся меньше на солнце, одеваться легко и увлажнение регулярно. Месяц назад открыла крем с мочевиной, 30%, намного лучше чем спец средства для утопической кожи
tolyu• 09 июня 2023
Автор, ось ще порада
Давно без алко• 09 июня 2023
Ответ дляОтжигающая
Угу , звичайно - гастроентеролог теж не знайде, бо проблема в шкірі! А не в шлунку
Я поки не прийняла пройшла багатьох лікарів, включаючи гомеопатів і т.д. коли Вам болить рука, то проблема в ній - а не в очах чи інших місцях
Стрекоза любви• 09 июня 2023
Ответ дляОтжигающая
Генетику метаболисту
Перший раз чую про генетика.Якщо ви знаєте, опишіть в декількох словах як це повʼязано?
Давно без алко• 09 июня 2023
Ответ дляtolyu
Автор, ось ще порада
Не допомагає! Ну серйозно, кемон
Тут вже стільки мам відписалися
Можна мучити дитину скільки завгодно, п проблема не зникне
Целіакія - непереносимість глютену має абсолютно інші прояви
Стрекоза любви• 09 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Який у вас крем емолент до цього був? Чи були результати? Який зараз з мочевиною?
So_so• 09 июня 2023
Причина это генетика, она давно установлена.
Эмоленты и гормоны(
Менее Более• 09 июня 2023
Ответ дляМашМааш
И у нас на жару ,на улицу не выходит.
Мама Чели• 09 июня 2023
Хіба причина атопічного дерматиту не недозрілість шкірного покриву? Може Вам краще пошукати іншого лікаря, а не причину?
автор Бабо-лебідка • 09 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Какой крем посоветуйте пожалуйста
автор Бабо-лебідка • 09 июня 2023
Ответ дляtolyu
Автор, ось ще порада
Дякую
Солнце светит_но не Всем.• 09 июня 2023
Автор, в Вашем случае на ребенке есть колдовство.
Не служанка• 09 июня 2023
У меня атопический дерматит начался во взрослом возрасте после сильного стресса.
Может, и у ребенка так же?
Одна_на_всей_планете• 09 июня 2023
Автор, найдите в инсте доказательного дерматолога Катерину Бабико. У неё очень много постов о атопическом дерматите. Она и консультирует онлайн.
И да, к еде АД не имеет никакого отношения.
НеВРотик• 09 июня 2023
Может не быть целиакии, а непереносимость глютена есть. Наши врачи об этом почему-то многие не знают. На pubmed более 1000 статей.
Я бы занималась ЖКТ. Может нутрициолога поищите, раз официальная медицина разводит руками.
Куда ж без меня• 09 июня 2023
У моєї доньки часто з´являються висипи коли я стіраю речі гелем для прання. Лікар сказала що можна лише порошком без всяких шкідливих домішок. Це те що все таки вдалось помітити, буває висипає від солодкого, ну це коли вже дуже багато. А так щоб конкретно від чого не можу сказати, бо всеодно періодично обсипає.
Куда ж без меня• 09 июня 2023
Ніколи не шукайте причину бо ви її не знайдете. Така шкіра, нам уже не один лікар сказав, просто потрібен постійний догляд, зволожувати шкіру постійно, не раз в день, а постійно. Часто буває що висип з´являється саме через не догляд за шкірою. Я змінила гель на порошок і так, дитину перестало сипати, але буває що всеодно десь тай з´явиться ця зараза. Але коли є правельний догляд то це дуже рідко
Давно без алко• 09 июня 2023
Ответ дляНеВРотик
Ви б займалися, но у Вашої дитини нема атопічного дерматиту!!! Непереносимість глютену немає шкірних проявів!
Є купу сучасних досліджень про атопічний дерматит - є причина білок філагрин!
Але ж треба глютен всунути
НеВРотик• 09 июня 2023
Ответ дляДавно без алко
Але ж треба глютен всунути
Ви ж така впевнена чого в мене було, а чого ні. Й що саме у автора ви теж знати не можете. Це може бути що завгодно від глютену до цибулі.
Я пів року просипалась і плакала, бо у дитини був атопічний дерматит по усьому тілу, з сукровицею, плачем і болем. а ніхто з лікарів нічим допомогти не міг.
Ми прибрали багато продуктів, пили пробіотики й кисломолочні продукти і прояви пройшли.
Не гавкаю- но охраняю• 09 июня 2023
В АД це генетична поломка , нема сенсу шукати інших причин, просто підберіть догляд
МашМааш• 09 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Были лярош (вообще никак), эуцерин (чуть лучше) и что то медицинское, забыла название

С мочевиной (именно 30%) был урьяж : вот сейчас взяла на мейкапе какой то польский (он дешевле, около 200, когда урьяж 400) - тот же отличный эффект. Мажу пару раз, проходит за день и потом около недели спокойно
автор Бабо-лебідка • 09 июня 2023
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
Почему это?
автор Бабо-лебідка • 09 июня 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Спасибо
автор Бабо-лебідка • 09 июня 2023
Ответ дляМашМааш

Можно название крема пожалуйста