Черговий по кухні• 09 июня 2023

Хтось розуміє цю дивну схему продажів квитків на поїзд?

Я зовсім нічого не розумію.
Коли почала шукати білети на потрібну дату, квитки взагалі не поодавались.
З´явились за 2 тижня до потрібної дати, але дивно що місць майже немає. Тобто 5 вагонів і в кожному по 2-3 найгірших місця.
То коли ж встигли викупити 5 купейних вагонів???
Моніторю вже четвертий день, місця так і не з´являються..
Що за фігня взагалі відбувається?
Хтось може пояснити?
Це перекупи викупляють? Чи залізниця якісь схеми прокручує?
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2023
Варшавський потяг?

Тюрюнь_Тюнь• 09 июня 2023
Так і є
Спеціально
Дивіться о 8 ранку
Потім в 16.30
В цей час відпускають на продаж хороші місця
Семенівни сусідка• 09 июня 2023
в поездах по Украине новые вагоны добавляют, когда всего мест остается меньше 8 (по типу вагона) если суммарно во всех купешках больше 8 свободных мест - нужно ждать. в последние пару дней до отправления добавляют все непроданные места
Кривая спроса• 09 июня 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так і є
Спеціально
Дивіться о 8 ранку
Потім в 16.30
Я о 22.00 чисто вмпадково зайшла і місць було повно. За 2 тижні до дати поїздки. А до цього 5-6 найгірших місць на вагон покащувало, так((
Щас ухожу• 09 июня 2023
Є чат-боти, яким забиваєш потрібний напрям та бажаний вид вагону і він повідомляє, коли такі місця зʼявляються. Шукачі одразу заходять на сайт і викуповують іх
Щас ухожу• 09 июня 2023
Ще один лайфхак: за добу/пів доби дають додатковий вагон зазвичай (якщо більшість квитків у інші вагони викуплена)
ПампушОК• 09 июня 2023
так это перекупщики шалят) можете доплатить им и выбрать какой угодно вагон или место)

автор Черговий по кухні • 09 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Варшавський потяг?
Львів - Запоріжжя
автор Черговий по кухні • 09 июня 2023
Ответ дляПампушОК
А де вони їх продають?
ПампушОК• 09 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
А де вони їх продають?
я тут искала. несколько объявлений, выбирайте любое. 400 грн доплата за внутренний рейс, 800 за заграницу. цены у всех одинаковые.
уже смирилась с несправедливостью и коррупцией. проще заплатить и не тратить нервы.
автор Черговий по кухні • 09 июня 2023
Ответ дляПампушОК
Очманіти, ніфігова націнка!
А що вони роблять, як не продадуть? Здають дешевше ніж купили?
ПампушОК• 09 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Очманіти, ніфігова націнка!
понятия не имею. сама неделю назад с этим сталкивалась. обычный внутренний поезд и все нижние полки выкупили. а мне бабуле надо было билет взять. но с варшавскими поездами там вообще постоянно жульничают. даже в новостях писали, поэтому киев варшава так сложно взять
автор Черговий по кухні • 13 июня 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я не знайшла таких чат ботів. Може підкажете?