Поки ООН думають - то прошу переведіть усіма мовами світу - сподіваюсь Люди цього світу почують:
Коли ви заходите в чорне море - памʼятайте, в ньому плавають померлі діти, жінки, батьки, собаки, коти - усі наші столітні кладовища, усе, що змила вода у Херсоні.
Якщо ви сподіваєтеся, що вода накрила місто, то розчарую - течія така що змиває усе...
Памʼятайте, що перед тим, як вони померли, вони чекали і благали про допомогу, вірили в вас і в вашу щирість, в вашу людяність та порядність.
Це вже війна не тільки з Україною, це вже екологічна, інформаційна, психологічна війна зі світом - Люди усього світу прокиньтеся, поки війна росії не прийшла до вас в домівки…
НЕ МОВЧИТЬ !
А якщо мовчите і не дієте далі, головне памʼятайте, що купаючись в Чорному морі ви купаєтеся в крові наших померлих дітей та батьків, усього живого, що чекало на вас…
НЕ МОВЧИТЬ !
kirpichenko• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви серйозно?
Ніхто?
А звідки зброя, гроші, гум допомога?
Бридко таке читати
Ніхто?
А звідки зброя, гроші, гум допомога?
Бридко таке читати
Я хочу другой помощи,я хочу что бы настал конец всему єтому происходящему.
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляВесенняя Мелодия
Ці три дні про захвату Києва, як про дітей у Африці - не в тему.
Якщо не захвратили , то хай ракетами закидують і топлять?
Де допомога рятувальників від міжнародних організацій? Де поміч від іноземних партнерів щодо перемовин задля гуманітарних коридорів? Все самі.
Ви з тих, кому завжди мало?
Логіка в тому, що виділяють мільярди для того, щоб ми могли зробити це сами.
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляВесенняя Мелодия
А що виїхали і вже не стосується? Правильно запитали про патріотів за кордоном про бездіяльність.
Оце ’не вказуйте’ як у підлітка який просто огризається.
Бездіяльність?
Я роблю за кордоном набагато більше, ніж такі як ви, які вміють тільки з навели змішувати тих, хто виїхав.
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляВесенняя Мелодия
Я не з тих людей які мають доступ до важелів політичного і економічного впливу .
Ви коли до стоматолога приходите , теж розповідаєте , як ро вашому, вам медичні маніпуляції потрібно робити? Чи хірургу на операційному столі оперований вказує?
Тобто ви в цьому нічого не розумієте, але свої 5 копійок вставити хочете? :)
Чудово :)
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляkirpichenko
Другої це якої?
Наприклад
Весенняя Мелодия• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Чудово :)
Тобто я рекомендую читати те, що написано, а не те що ви собі вигадйєте за відсутністю аргументів.
Весенняя Мелодия• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Бездіяльність?
Ага ,саме для того і виїхали, щоб щось робити:))) Не смішіть людей з економічною освітою тією більшою поміччю від виїхавших, ніж від тих, хто лишився.
Якщо я констатую незручні для вам факти, або ставлю незручні запитання, то це не значить, що змішую з тим, від кого воно саме пре.
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляВесенняя Мелодия
Тоді перечитайте своє повідомлення ще раз
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляВесенняя Мелодия
Так, саме для того і виїхала, щоб була можливість працювати і допомагати.
І я не розумію, з яких пір люди, які виїхали через війну стоять як кістка в горлі для таких як ви?
Весенняя Мелодия• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Читала. Перечитайте і ви. І надайте відповіді на мої запитання.
Весенняя Мелодия• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
:))) А в Україні люди не працюють?? Виїхала, щоб працювати... смішно
Кістка в горлі - це ваші вигадки замість відповідей на незручні запитання.
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляВесенняя Мелодия
Так, виїхала, щоб працювати. Бо без нормального психологічного стану це для мене не можливо.
Працюю на дві країни, податки сплачую на дві країни. Постійно збираю гум допомогу і медикаменти для України, прифронтових зон, знайшла водіїв поляків, які перевозять це все в Чернівці, а звідти наші хлопці направляють в різні місця, знайшла людей, які частково покривають витрати які зв’язані перевезенням: паливо, ночівля, ремонт в тд, ці витрати не є разовими, а є постійними. Частину свого доходу витрачаю те ж на все це.
Також завдяки місцевій владі організувала безкоштовні курси навчання польської і вибила для наших дітей в місті можливість займатися безкоштовно на різних спортивних секціях. Був час, коли допомагала з житлом, роботою і навчанням тис, хто тільки приїхав. Зараз вже це все налагоджено на більш кращому рівні, ніж раніше.
Залишаючись в Україні я б не могла робити все це. Тому так, завдяки тому, що я є там, де є зараз, я можу допомагати іншим.
mirka-milka• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви серйозно?
Ніхто?
А звідки зброя, гроші, гум допомога?
Бридко таке читати
Ніхто?
А звідки зброя, гроші, гум допомога?
Бридко таке читати
Бридко читати европейських українок ,навіть тут ,які тичуть зараз ,такі розумні пані стали ,прям піпець : ’А коли Сирію бомбили, гдє ви були ,а 14 рік ’
Фу...тошнить ,як від русні ....
Сидіть там собі ,живіть, як в нічому не бувало ,вспомніть ще що було з 2гої світової,припомніть і скажіть 10 разів,що нікому немає діла і доказивать часу немає ні у кого ,он курси завтра по цілуванню і вилізуванню ,вперед ,бо життя одне
Фу...тошнить ,як від русні ....
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляmirka-milka
Фу...тошнить ,як від русні ....
Кому ви це пишете?
Я з 14 року волонтерю і допомагаю.
Тому можете не розказувати мені, що роблять українці з 14 року.
Я з 14 року волонтерю і допомагаю.
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляmirka-milka
Фу...тошнить ,як від русні ....
Дуже дивно, що вам бридко читати те, як світ допомагає Україні.
Ви ж розумієте, що якби не допомагав, то я навіть не знаю що було б зараз.
mirka-milka• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
До чого тут весь світ ,якщо я зараз про европейських українок, які зараз працюють та платять податки іншим країнам, сидять на пособіі(дітки ж отримують по 500 злотих?)але незабувають тут пафосно писати пости ,про те ,що тепер піклуються про своє благополуччя , що часу немає на мітинги сходити ,бо курси ж , що часу немає розсказати, говорити з людьми про правду (що робиться в Україні),що люди в Европі вже втомилися і взагалі ,де ви були, коли Сирію бомбили та Донбас з 14року ,а тепер бідкаєтесь і нас допомагати благаєте!?!
mirka-milka• 10 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Кому ви це пишете?
Я з 14 року волонтерю і допомагаю.
Ви з трої з якої волонтерської організації?
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляmirka-milka
:) допомога 500 злотих, ви знаєте, це просто смішно чути.
Їдьте до Польщі, платіть самі за житло 3000 і будете отримувати 500 на дитину :)
І так, не має коли ходити з плакатами, тому що залишишся без роботи, але вам цього не зрозуміти. Ви бачите тільки 500 злотих на дитину.
Все
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляmirka-milka
З якої Трої ?
сладкий_ноябрь• 10 июня 2023
Ответ дляmirka-milka
Тобто ви як впо чекаєте на гроші, а люди які виїхали в інші країни не мають права на допомогу?
Не знаючи мови, не в змозі конкурувати на ринку праці, маючи дітей і не маючи підтримки зі сторони, виїхали без чоловіків і тд.
Я не буду з вами мірятися піськами, тому що я розумію, що зараз складно всім і попрікати когось в тому, що він робить щось не так, як мені б хотілось, я не буду.
Ответ дляSeehund
В стране давно большая беда, что теперь не жить людям? Я вчера экзамен ходила сдавала по политическому курсу. Я одно уяснила после Мариуполя - прежде всего надо заботиться о себе и своих близких. Сегодня на митинг съезжу, есть уже свободное время.
А что ж тогда уяснили для себя все те,кто сейчас помогает спасать людей на Херсонщине?