Садоводница• 10 июня 2023

Паспорт ID картка Вже не громадянин України.

Паспорт громадянина України ID картка пластик закінчився термін дії що буде якщо не обновити не продовжити виходить якщо не має паспорту не продовжений то виходить людина не громадянин України.
автор Садоводница • 10 июня 2023
Якщо я ніколи не продовжу і не поновлю що буде

Лукава_Кiшка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Если вы при этом не будете жить в Украине, то абсолютно ничего не будет
english book• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
ID закінчився термін рік назад просто не знаю коли приїду
Нічого не буде. В знайомих була до війни схожа ситуація. Пишеться заява з поясненнями, штраф символічний, і робите паспорт.
Без паспорту можете жити, але зі складнощами. Закінчиться термін дії загран, то ви не зможете і ним користуватись, і переоформити без внутрішнього.
бювет_в_обед• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Оформити новий ID паспорт в Німеччині ви можете зараз у підрозділах Паспортного сервісу Документ в Берліні або Кьольні-вся інформація є на їх сайті.
english book• 10 июня 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
До тих пір, поки не скінчиться строк дії загранпаспорту.
Лукава_Кiшка• 10 июня 2023
Ответ дляenglish book
Если при этом человек будет находиться в другой стране, то через посольство сделает новый загран, внутренний паспорт при этом не нужен
Море Щастя• 10 июня 2023
Зробіть новий паспорт в Німеччині,в паспортному сервісі чи в консульстві. Навіщо вам зайві проблеми? Ніхто не знає як складуться обставини і коли вам терміново знадобиться паспорт України.....
автор Садоводница • 10 июня 2023
Так громадянство залишається якщо ніколи не продовжувати
Лукава_Кiшка• 10 июня 2023
Ответ дляenglish book
Для нового загранпаспорта в другой стране внутренний не нужен

автор Садоводница • 10 июня 2023
Якщо я захочу прийняти внж або громадянство іншої країни то я здам закордонний паспорт а мені видадуть інший документ то тоді я вже буду без громадянства України
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
ID картка закінчилась рік назад
Непонятно,вы радуетесь или огорчены?
Обстановщица• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
10 років з моменту отримання
Так их в 16 году только стали выдавать
english book• 10 июня 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Це не так. Для нового закордонного, потрібен внутрішній. Без нього не оформити. Ось перелік необхідних документів.
Який список документів потрібен для оформлення закордонного паспорта України?
Для оформлення закордонного паспорта України потрібні такі документи:

паспорт громадянина України (внутрішній паспорт) або ID картка;
старий закордонний паспорт, який потрібно обміняти, якщо він є;
податковий номер РНОКПП (ІПН), якщо є;
відповідні документи, що підтверджують сплату консульського збору (тарифи тут);
до дипломатичної консульської установи подають також Meldebescheinigung і Aufenthaltstitel (з оригіналами документів одночасно надають їхні копії);
документи, видані органами ФРН (за винятком Meldebescheinigung і Aufenthaltstitel) мають бути засвіченими перекладом українською мовою, штампом Apostille або відміткою консульської легалізації.
З оригіналами документів одночасно подаються їхні копії, а також підписаний та промаркований на 80 центів конверт, для подальшого повідомлення про готовність паспорта.
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Та щас, ага))
Лукава_Кiшка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Смешно написали, все не так
автор Садоводница • 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Непонятно,вы радуетесь или огорчены?
Просто питаю
Кокосиха• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Але головним є внутрішній
А повинно бути навпаки. І ніби потроху рухаємось в тому напрямку
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Просто питаю
Перед тим, як запитувать, поцікавтеся процедурою виходу з громадянства України. А саме, скільки на це потрібно часу, коштів і нервів.
Обстановщица• 10 июня 2023
Автор, эти ай ли паспорта начали выдавать с 1.01.2016 года сроком на 10 лет, как у вас закончился срок год назад?

Лукава_Кiшка• 10 июня 2023
Ответ дляenglish book

податковий номер РНОКПП (ІПН), якщо є;
Может с войной и для украинцев с временной защитой изменилось и эти требования, раньше внутренний не был нужен, имея внж, делала новый паспорт через посольство, внутренний никогда и нигде в другой стране не был нужен
автор Садоводница • 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Тому що в 18 років треба отримувати новий а мені 19 зараз і я за кордоном
Зам. зав. Анонима• 10 июня 2023
Эта тд карта ещё и срок имеет?
Меряю линейкой• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Так,громадянство залишається.
Ви просто стаєте громадянином без документа
автор Садоводница • 10 июня 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Эта тд карта ещё и срок имеет?
Мені треба було йти в 18 років обновляти а я у їхала
Лукава_Кiшка• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Заполнить необходимые документы в посольстве и через год получите решение президента о выходе из украинского гражданства
Меряю линейкой• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Є процедура виходу з громадянства,без неї ні як.
Обстановщица• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Вы в 16 лет получили ай ли паспорт? Следующий вы получите в 26, где написано, что в 18 лет? На вашем ай ли паспорте срок стоит, что там указано?
автор Садоводница • 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Ні там дата стоїть до 6 10 2022
Обстановщица• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Ні там дата стоїть до 6 10 2022
Вы в 14 лет получали? Тогда да, он на 4 года
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
И всё? А кучу бумаг и справок, что ты никому ничего не должен?