Садоводница• 10 июня 2023
Паспорт ID картка Вже не громадянин України.
Паспорт громадянина України ID картка пластик закінчився термін дії що буде якщо не обновити не продовжити виходить якщо не має паспорту не продовжений то виходить людина не громадянин України.
Садоводница
• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
И всё? А кучу бумаг и справок, что ты никому ничего не должен?
Ну я в училищі вчилась и не попередила їх поїхала я думаю там не дуже розстроїлись
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Автор, а зачем вам так необходимо избавиться от гражданства Украины?Чем оно вам так мешает?
Обстановщица• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Это еще пол беды, там куча бумаг от страны, которая принимает нового гражданина. Даже справка об отсутствии ВИЧ, СПИД, Гепатит В и С, которая действительна не помню сколько, но мало
Садоводница
• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Просто питаю чи громадянство збережеться чи ні
Обстановщица• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Конечно, не переживайте.
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Звичайно, збережеться.
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
И нельзя выйти из гражданства Украины, не имея при этом ВНЖ или гражданства другого государства.
Гадаю_По_шнуркам• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Тому що в 18 років треба отримувати новий а мені 19 зараз і я за кордоном
Так Ви просто молота і не вмієте гуглити.
Погугліть що таке друге громадянство
Вас не позбавлять громадянства України, а якщо вийде (що складно) дадуть громадянство іншої країни. Але так як Україна не признає подвійне громадянство, то на території України Ви будете лише її громадянином.
Ну, просто, наприклад без паспорта не зможетп вийти заміж, або вступити у спадок.
І внж це одне, а громадянство зовсім інше
Погугліть що таке друге громадянство
Гадаю_По_шнуркам• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Мені треба було йти в 18 років обновляти а я у їхала
Сину теж 18 виповнилось в Європі.
Ще минулого року зробив укр паспорт. Є філії ДП Документ в містах Європи, які роблять паспорти нашим гомадянам
Гадаю_По_шнуркам• 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Вы в 16 лет получили ай ли паспорт? Следующий вы получите в 26, где написано, что в 18 лет? На вашем ай ли паспорте срок стоит, что там указано?
Его пооучают после 14 лет и действует до 18. С 18 действие 10 лет
Обстановщица• 10 июня 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Погугліть що таке друге громадянство
Есть двойное гражданство, а есть второе. Да, сложно, но реально. Второе гражданство в Украине разрешено, не со всеми странами конечно.
Гадаю_По_шнуркам• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Автор ду ает, чтт тогда сразу другое дрдут - той сираны, где дивет
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Ну а якщо хтось не хоче відновлювати взагалі наприклад
Заміж колись збираєтесь виходити?
Садоводница
• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Заміж колись збираєтесь виходити?
А якщо за кордоном то там моя ID картка я думаю не треба
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Не треба. А якщо у вашого закордонного паспорта срок дії закінчиться?
Ответ дляСадоводница
Якщо я захочу прийняти внж або громадянство іншої країни то я здам закордонний паспорт а мені видадуть інший документ то тоді я вже буду без громадянства України
Ні, є процедура виходу із громадянства. Паспорт, його наявність -- не надає, і не лишає громадянства. Вам ніхто не дасть ВНЖ без документів України і без підтвердження громадянства.
Садоводница
• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Може до того часу я зміню паспорт закордонний на інший місцевий документ
Гадаю_По_шнуркам• 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Я об этом и писала.
Я_не_аноним_100%• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Ні в Україні внутрішній
ну так ви ж в Німеччині
Мишка-шалунишка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Ну тоді чого ви хвилюєтесь?
Садоводница
• 10 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну тоді чого ви хвилюєтесь?
Просто цікаво було дізнатися чи громадянство збережеться чи ні якщо не продовжувати внутрішній паспорт ID картка
Гадаю_По_шнуркам• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Авторе, почитайте, що потрібно для отримання громадянства Німеччини. З ВНЖ не плутайте.
Там потрібно 8 років (можливо приймуть 5) легально проживати в Німеччині за свій кошт (не на соціалі), самому оплачувати житло та платити податки.
Здати тест на мову, тест на громадянство (політичний устрій та історія Німеччини). Відмовитись від громадянства України (а у Вас паспорта немає) і там ще пункти. І це коштує грошей.
Погугліть. Щоб знати, до чого йти і що готувати. А то враження, що Ви думаєте, що скоро отримаєте громадянство, при чому безкоштовно, перебуваючи під захистом.
Невгамовна• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
ID картка закінчилась рік назад
ІD карты выедены в действие в 2016 году и действуют 10 лет.
Как она у вас в 2023 закончилась?