Чебураха з перцем• 10 июня 2023

Виізд за кордон 17 річних хлопців

Доброго вечора. В кого виїжджали знайомі 17 річні хлопці за кордон в період за останні 10 днів -чи запитують приписне свідоцтво?
Sangela• 10 июня 2023
Відпишусь через пару днів точно) Будемо пробувати пройти

Тоскующая• 10 июня 2023
Не спрашивали, 2 недели назад
Заместитель Анонима• 10 июня 2023
Бажаю гарної дороги, хай все буде добре, правильно що наважилися, бо зараз такий час що не відомо що далі буде.
аромат Жука• 10 июня 2023
Не питали вчора
Сунуся в чужі справи• 10 июня 2023
Скоріш за все залежить яка буде зміна і настрій у прикордонників. Мене в березні пропустили по внутрішньому паспорту.
дожену і ощасливлю• 10 июня 2023
Сьогодні в Польщу їздили, не питали.
Кнопкотиць• 10 июня 2023
Друг дочери на концерт ездил к нам в Шерманию(18 лет студент) тоже не было проблем
Гжегож Бженчишчикевич• 11 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Наверное 18-ти ему нет.Иначе не выпустили бы.
автор Чебураха з перцем • 11 июня 2023
Ответ дляSangela
Дякую

Мэри Попкинс• 14 июня 2023
Може комусь буде цікаво, обіцяла розказати. Переходили 12.06 перехід з польським кордоном ( Устилуг). Перейшли швидко, за 2 години 15 хвилин ( довше всьго польска митниця), але заїхали ввечері о 21.30. Було два хлопця 17.5 та майже 18 ( без двох тижднів). Випустили вгалі без додаткових питань. З документів тільки біометричний паспорт.
Bang• 15 июня 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Велике дякую ❤️❤️❤️