Чебураха з перцем• 10 июня 2023
Виізд за кордон 17 річних хлопців
Доброго вечора. В кого виїжджали знайомі 17 річні хлопці за кордон в період за останні 10 днів -чи запитують приписне свідоцтво?
Заместитель Анонима• 10 июня 2023
Бажаю гарної дороги, хай все буде добре, правильно що наважилися, бо зараз такий час що не відомо що далі буде.
Сунуся в чужі справи• 10 июня 2023
Скоріш за все залежить яка буде зміна і настрій у прикордонників. Мене в березні пропустили по внутрішньому паспорту.
Кнопкотиць• 10 июня 2023
Друг дочери на концерт ездил к нам в Шерманию(18 лет студент) тоже не было проблем
Гжегож Бженчишчикевич• 11 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Наверное 18-ти ему нет.Иначе не выпустили бы.
Чебураха з перцем
• 11 июня 2023
Ответ дляSangela
Відпишусь через пару днів точно) Будемо пробувати пройти
Дякую
Мэри Попкинс• 14 июня 2023
Може комусь буде цікаво, обіцяла розказати. Переходили 12.06 перехід з польським кордоном ( Устилуг). Перейшли швидко, за 2 години 15 хвилин ( довше всьго польска митниця), але заїхали ввечері о 21.30. Було два хлопця 17.5 та майже 18 ( без двох тижднів). Випустили вгалі без додаткових питань. З документів тільки біометричний паспорт.
Ответ дляМэри Попкинс
Велике дякую ❤️❤️❤️