Як_наготую...• 11 июня 2023
Франшиза Moneybox
Хто чув щось? В інеті тільки позитивні відгуки( реально не віриться, що все так солодко;))) думаю, що підчищать погані … ну і платят за всі позитивні… Щось чули?
Як_наготую...
• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
попою чую шшо ЛОХОТРОН!!!
Опа;) ось перший мабудь справжній відгук 😅а що саме лохотрон? Я як розумію їх задача впарити цей термінал, так як вони його виготовляють
Як_наготую...
• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
попою чую шшо ЛОХОТРОН!!!
Реально коли в неті тільки позитивні відгуки це якось ну дуже дивно