Україна понад усе!• 12 июня 2023

Хто знає що це? шахраї?

Сьогодні мені запропонували підробіток)хто знає що це за платформа така?
Лариса-0948• 10 августа 2023
Готова з Вами відімстити скотам,такий важкий час,в країні війна,люди шукають підробіток щоб вижити а тут бидлота людей обкрадую🤬🤬🤬
Лариса-0948• 10 августа 2023
Ольга-a447• 17 августа 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Walmart - одна из самых крупных торговых сетей в США. В Украине их представительства нет, и онлайн они не набирают персонал в других странах. Поэтому да - мошенники из серии работа на Ebay, Amazon, а теперь вот Walmart))
Я з Вами, мене теж на такі гроші розвели, якщо зараз знайду скріни переписки покидаю, добавте і мене в вайбері групу 098 085 27 94
Ольга-a447• 17 августа 2023
Ответ дляІГ0Р
В мене також Приват. Треба подзвонити на 3700 і сказати, що хочу подати на бекчейнч. А потім вже скажете що натрапили на шахраїв. Маякнвть мені зараз на почту, ч скину номер вайбера. Краще там про все спілкуватись. Раптом вони також инет моніторять. Якщо ще хтось сюди потрапить з подібною проблемою, також пишіть. Треба чоловік 5 зібрати, щоб СБУ зайнялось
Я також попала на велику суму грошей , але ще в червні місяці, чи дійсна ця заявка буде, якщо я подам зараз?
Не прохожу мимо• 17 августа 2023
Ответ дляОльга-a447
Вы, наверное, хотели написать не мне)
Меня не разводили.
Жертва интернета• 07 сентября 2023
Ответ дляEvelin4ik
Я також на це повелась... І податок сплатила, потім вони написала, що так як сума велика треба сплатити 20% від суми ще фінансовій установі, якій невідомо, щоб та обробила платіж і чекати... Повідомили що я 358 у списку на вивід грошей... А якщо хочу отримати гроші швидко за 5 хв треба сплатити ще 11888 грн, тоді я стану vip і система сразу обробить мій платіж.. За майже тиждень в черзі я з 358 стала 305.. Звісно більше я і не платила, бо немає коштів і зрозуміла що це шахрайство. До цього це додам, що на останне завдання мені не вистачало 12 тис і мені вони порекомендували взяти кредит в izi банку. Я дуже хотіла повернути свої кошти і взяла, вони запевняли що отримавши зарплатню я зразу ж все ж поверну... І теперь я втратила свої гроші, ще й кредит платити ... Зверталася до банку, порадили звертатись в поліцію, нічим допомогти не можуть бо я ж сама переводила гроші... Така сумна історія. ´
Добавити і мене в чат 0688421894
Ali4ka8828• 22 сентября 2023
Ответ дляVaselyna
Напишіть мені ваш номер, я вас додам в групу у вайбер. Чи може вас вже додали?
Доброго дня. додайте, будь ласка, і мого чоловіка в чат, та ж історія 0994433868. я просто в шоці
Олександр-588d• 22 сентября 2023
Ответ дляAli4ka8828
Цей чоловік, це я, мене звати Олександр потрапив на їх розвод. Прохання додайте мене до спільноти. Скіни і фото квитанцій поробив. Дякую
Карина -0853• 24 сентября 2023
Добрий вечір я також попала на дуже велику суму може хто може допомогти. Але це було ще в липні місяці
Карина -0853• 24 сентября 2023
Хто що знає чи можна якось повернути кошти
Den4ik1208• 09 октября 2023
Я теє з вами мене також ошукали додайте і мене номер 0956739852
KatyaLes• 15 октября 2023
Доброго вечора!
Хто може допомогти?
Потрапила також в халепу і в дуже велику суму
KatyaLes• 15 октября 2023
Ответ дляЛариса-0948
Додайте до групи 0977127934
Маю скріни
Roman-c033• 21 октября 2023
Люди добавте і мене в групу я теж попався. Мій номер +380686719615
Денис-5df5• 29 октября 2023
Мене теж добавти 0958797986
Лепетун• 03 ноября 2023
Вчасно зупинилась на цій афері, завдяки цій темі. Вчора спробувала ’попрацювати’ над завданнями. Перший раз поповнила рахунок на 110грн. вивела 200грн. Другий раз було 3 завдання: поповнила рахунок на 788грн, вивела 1000грн. Сьогодні вийшла куратор на зв’язок і запропонувала знову попрацювати. Я чемно їй відмовила й попросила видалити мій акаунт. В результаті пані видалила весь наш вчорашній чат. Тому потрібно до такого виду пропозицій відноситись з обережністю, а не кидатись в азарт.
Mak777us• 08 ноября 2023
Додайте мене, будь ласка. Я на дуже велику суму попав 0967733035