А_мій_самий_самий• 13 июня 2023
Фокстрот розвод?
Придбали кофемашину в магазині м.Житомир. Ціна на ціннику була 25.999, як ціна в чеку і на сайті може бути 22.999? Я запитала в продавця, чому гарантія окремо 2649 грн - сказав, що загальна варість розбивається . Підійшла до цінника знову там дійсно була ціна 25.999 грн.
Мене нічого не смутило, поки подруга не захотіла таку ж кофемашину сьогодні собі замовити, і яке було моє здивування побачили на сайті ціну 22.999 .
Можливо хтось працював у даній мережі і пояснить? В кол-центрі мямлять шось не понятне. У фізичний магазин їхати нам 70км
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ми мільйон разів купували техніку в Комфі і там ЗАВЖДИ запитують про платну гарантію!
Ищу-брожу• 13 июня 2023
Виходить, що втюхують вам «гарантію», і без неї не продають. При покупці вона автоматично додається в вартість. Видно всі відмовляються від неї і вони так спеціально зробили.
Руда ліса• 13 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
От доп гарантии можно отказаться было
Заставляличка• 13 июня 2023
Не поняла вопрос?
У них есть мутки в чеках в магазине, но все сходилось вроде. Я заказывала типа вашей подруги когда то, сумму разбивали.
Может она подешевела? Да и 14 днейй на возврат ваге право, как бы)
Фокстрот конченая сеть, если честно
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Не поняла вопрос?
Фокстрот конченая сеть, если честно
Так в чеку ціна стоїть 22.999 грн і якщо додати 2649 ніяк не виходить 25.999
Блін, перший раз там зробили покупку і тепер дуже жалію
Заставляличка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Сколько дней прошло?
Польззоваоись или нет?
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Сколько дней прошло?
Польззоваоись или нет?
Вчора купили. Так , вже користувались 3 рази
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
А ви не дивились в інших мережах? На розетці наприклад, така ж ціна?
Скрізь ціна 22.999
Мишка-шалунишка• 13 июня 2023
Ви просто додаткову послугу купили ’Мастер сервис’, вони її всім пропонують, але можна відмовитись було.
Заставляличка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну по хорошему не выйдет вернуть. А если включить ´зубы´, то езжайте и возвращайте.
П.С. возвращала робота пылесоса.
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви читали , що я написала ? Він сказав вона входить у вартість кофемашини!
Заставляличка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Это мошенничество с их стороны, но не доказуемо. Поступайте с ними, как они вами.
Слобожаночка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
ви не так його зрозуміли
Ищу-брожу• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Значить спеціально вам у такий спосіб впихнули гарантію. Це своєрідний обман покупця(
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляСлобожаночка
ви не так його зрозуміли
І цінник я також не так зрозуміла?
Мишка-шалунишка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Не входить, сказати можна що завгодно. Продавець отримує процент, якщо продасть додаткову послугу, от вони її і ’впарюють’ всім.
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Якби ціна на ціннику була 22.999 то було б логічно, шо вони впарили, а на ціннику біля кофемашини було написано 25.999
Заставляличка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вибачте) я повністю за Вас. Але ця різниця рахуєттся онланй та офлайн в них.
Варіант тільки їхати та доказувати що воно гівно, кофмашина. Стирайте всі сліди експлуатуання та бийте на те, що менше 14 днів, щоб повертаоти кошти
Квітка папороті• 13 июня 2023
Кофемашина была в использовании. Никто за неё деньги уже не вернёт! И, как я поняла, в чеке стоит 22 тыс? В самом лучшем случае, автор, Вы их и получите. Но я очень сомневаюсь. Была у меня в жизни история с мультиваркой. Ничего не вернули, т к уже я ей пользовалась
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ок, якби на ціннику писало типу подарунок 2 роки гарантії і ціна 25.999 🤣
Я ж підійшла до нього і кажу, що це за сума 2649 і 22.999 грн, він каже, що варість кофемашини розбили на такі пункти.
Чому я перепитала , тому що поруч стояла кофемашина моделі 350.50 за 22.999 і я думала, що він сплутав і оформив її
Заставляличка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Сочуствую. Все решаемо, если принципиально
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ну я їм винесу мізки. Не на ту натрапили 🤣 сочуствую їм я в цій ситуаціі))
Бавовна• 13 июня 2023
Ну да, втюхали гарантію.
А на етапі оплати чому вас не сконфузив цей момент, що вам доводиться платити більше?
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляБавовна
Ну да, втюхали гарантію.
Прочитайте все написане вище)
Заставляличка• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Оце мені подобається, наші люди.
Ібо нєхер най..ти
А_мій_самий_самий
• 13 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Оце мені подобається, наші люди.
Ібо нєхер най..ти
Бляха, зараз така ситуація в країні! Дякуйте, що в загалі щось у вас купують. Так ви ще на**буєте покупців.
Бавовна• 13 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Прочитайте все написане вище)
Прочитала. Тобто ви купуєте товар за ціною на ціннику 22т, а оплачуєте 25т і все ок? У вас нема питань?
Факт ну не шахрайства магазину, в назвемо введення в оману залишимо за дужками.