Небоброїдка• 13 июня 2023
Кто с детьми в Польше, если ребенок часто болеет
Как Вы с этим справляетесь? Если ОРВ перетекает в бронхиты и ларенготрахеиты, реально ли там обратиться в стационар с приступом кашля? Может кто из Вас сталкивался?
Тектологиня 80lv• 13 июня 2023
Дитині було 6. Підозра на менінгіт, температура під 40.
5 годин чекання на СОР.
Іншого разу з обструкцією не хотіли навіть приймати, бо не бачили нас в базі ЗУС.
А ви з кашлем хочете ?
5 годин чекання на СОР.
А ви з кашлем хочете ?
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Шо ви з ним робите, що вони так хворіють жостко?
Результат скупчення агресивних вірусів в садочку, вже майже рік не ходимо, то все ок.
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
5 годин чекання на СОР.
А ви з кашлем хочете ?
5 годин чекання на СОР.
А ви з кашлем хочете ?
За 5 годин вже можна було до ЛЬвову доїхатив лікарню, це було б швидше. А яке це місто?
Рожки-да-ножки• 14 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
5 годин чекання на СОР.
А ви з кашлем хочете ?
5 годин чекання на СОР.
А ви з кашлем хочете ?
А в приватну звернутися не було можливості?
Тектологиня 80lv• 14 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка
Через митницю ?
Жіночко, у Вас ілюзії.
Тектологиня 80lv• 14 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Як Вам сказати.
Приватний все через запис. Знайти термін хоть через день то вже велике щастя .
Ну і то все відбувалось на вихідних, приватники не працюють. Тому лише СОР.
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Через митницю ?
Жіночко, у Вас ілюзії.
Я пару раз з Варшави дуже швидко за 15 хвилин проскочила.
Рожки-да-ножки• 14 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Через митницю ?
Жіночко, у Вас ілюзії.
З Польщі швидко.
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Як Вам сказати.
Дуже співчуваю((( Тепер навіть і не знаю, будемо планувати перехзд мабуть на наступний рік, все чекаю покаи ми переростем це все.
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка
В маленьком городе все норм с этим .. сегодня позвонила на запись к педиатру в 8, запись дали на сегодня на 9.45....с ларингитом ездили к педиатру на сор, выписали свечи ректодельт
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Спасибо а сколько Вашему ребенку? Свечи помогли?
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка
На тот момент был год, у меня 4ро детей, абсолютно у всех даёт на горло, ректодельт это наша скорая помощ!
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Здоровья вашим деткам!
Зараз все скажу• 14 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
5 годин чекання на СОР.
А ви з кашлем хочете ?
5 годин чекання на СОР.
А ви з кашлем хочете ?
Какие ужасы вы рассказываете. Именно по этой причине сидим дома. Но мой уже перерос и болеет очень редко. Ему уже 10 скоро. Ну и мы нашли причину частых бактериальных бронхитов. Вы не поверите, но оказалось у него прблемы с желчным. Загиб. Очень сильный застой желчи. Обратились к гастроэнторологу. Он прошел курс лечения. Переодически проверяем желчный. Если надр, опять пропивает желчегонные. Ну и все что врач прописал. Все. Я уже давно забыла, что такое бронхиты. И пищевая аллергия почти прошла. Это в не в тему, конечно. Ну может это кому-то пригодится.
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Очень в тему, я обязательно теперь и это проверю у ребенка!Спасибо Вам!
Кукусик• 14 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А подскажите что из желчегонного принимаете? У моего сына тоже загиб желчного.
вкрации• 14 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Скажите пожалуйста фамилию врача, что Вам назначали? У моего сына застой желчи, не помогает ничего. По большому только клизма уже 4 года.
Смешнюча• 14 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка
На сорі так і є,приймають в першу чергу важких того хто без ноги наприклад
Смешнюча• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Ви ж писали,що вже в Україні,а тепер знову в Польщі
Советчеца,зборище сказочниц
Смешнюча• 14 июня 2023
При ларінгіті тільки в сор,я теж колись чекала пару годин,поки зняли приступ дитині.Заптс день в день практично не можливий,в приватній теж .Тому вам треба з собою брати ліки,бо вони тут по рецепту будуть
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляСмешнюча
Советчеца,зборище сказочниц
А Вам какое дело?Вы тут для того, чтобы за всеми следить?А потом удивляются почему все под анонимами пишут.
Небоброїдка
• 14 июня 2023
Ответ дляСмешнюча
Советчеца,зборище сказочниц
Как можно писать такие ограниченные комментарии вообще не по теме?В стране идёт война и люди мигрируют постоянно.Вас только это волнует?
сою не люблю• 14 июня 2023
Я думала, що в Україні в садочку дитина переболіла усіма типовими вірусами. Але в Польщі то жесть було: декілька днів в садочку, і що нове несе. І так протягом 8 місяців. А потім на початку травня були останні соплі. І все. Це таке щастя, коли дитина не хворіє
Правда не довго музика грала: наприкінці травня дитина почервоніла. З´ясувалося, що інфекційна еритема
Еритема закінчилася, пошла висипка - розпочалася вітрянка
Добре, що у дитини є щеплення проти вітрянки (ще до війни в Україні ставили ), то вітрянка була ровно 3 дні.
І щодо менінгіту - в Україні поставили щеплення Менактра. В Польщі поставили Бексеро.
І також в Україні ще до війни ставили щеплення проти пневмококів - Превенар 13. До речі, щеплення проти пневмококів в Польщі є обов´язковим. І таки його треба ставити, щоб не мати в Польщі постійних отитів та пневмоній.
Добре, що у дитини є щеплення проти вітрянки (ще до війни в Україні ставили ), то вітрянка була ровно 3 дні. І щодо менінгіту - в Україні поставили щеплення Менактра. В Польщі поставили Бексеро.
сою не люблю• 14 июня 2023
Ответ дляСмешнюча
З температурою біля 40 (до речі, був не грип - 4 тести провели), або з підозрою на ангіну і т.п. болячками зверталися не в СОР. А в ’ноцну й свянтечну опєку’. Там черги не такі великі, максимум, що провели в черзі - годину.
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляСмешнюча
Советчеца,зборище сказочниц
А вы лучше следите за тем что я пишу и насколько я приезжала и почему приезжала
Смешнюча• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Не придумуйте
Ви вже як сочінчєте,то хоч легенду не міняйте )
Не боюся осуду• 14 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А как определили , что есть прям серьезный застой? И как лечили?
Не кую, не мелю• 14 июня 2023
Ответ дляНе боюся осуду
вопрос не мне, но у нас гастроентеролог выписывала раз в полгода курсом галстеку по утрам. курс месяц.