Василина Семеніч• 14 июня 2023

Знайомства в тіндері

У мене якась хвора фігня зі знайомствами. Чи динамлю, чи погано відношусь до чоловіків, чи хз що(
З одним познайомилась 7 міс назад. Та так, що закохалась( секс з ним - Агонь, просто магнетизм якийсь, а я такого боюсь. Боюсь, що покине, тому хочу покинути першою( а іншого такого не буде - серце стає від цього.
Я не хотіла серйозних стосунків, мені ще розлучення не переболіло, та він нічого серйозного й не пропонував. Щоб мені не "болів" цей, познайомилася і почала зустрічатися з іншим. Він гарний, як намальований, але душа все одно не лежить( Розумію, що роблю боляче і собі, і першому, і другого викреслю з життя. Що з цим робити, допоможіть розібратися(
я і дуже доросла й абсолютно недосвідчена в стосунках(
Olenka_y• 14 июня 2023
Насолоджуйтесь свободою

автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
Насолоджуйтесь свободою
Як?
Кукусик• 14 июня 2023
А почему он должен вас бросить?
Ms. Искренность• 14 июня 2023
Ну якщо боітесь, що покине, - значить все ж таки хочете стосунків. Якщо знаєте, що він до них не готовий - ідіть. Якщо не впевнені, скажіть як є.
Salsa-24da• 14 июня 2023
автор, у вас невроз налицо
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляКукусик
А почему он должен вас бросить?
Не знаю. Такий маю страх. Бо він має наді мною якусь волю. Зазвичай чоловіки/хлопці дуже упадали біля мене зі школи, студентства. Я 20 років була заміжня і вже якось втратила привабливість, думаю. Окрім того, він молодший майже на 5 років. Дуже запальний, має корону до неба. А я й покинути не можу, і терпіти такого не можу. Гойдалки до небес. На мені тремтить все як іду з ним зустрічатися. Ходила паралельно на побачення з іншими - спокійна як слон, чоловіки мліють. Ось тому й боюсь, що він єдиний, від кого умліваю я(
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляSalsa-24da
автор, у вас невроз налицо
Так. Я знаю, розумію. Що з цим робити?
Salsa-24da• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Так. Я знаю, розумію. Що з цим робити?
лечить у специалиста
Платье Длинное бальное• 14 июня 2023
Відверто поговорити з першим про те, чого ви хочете. Якщо відмовить - відповзати і лікувати рани з другим. Але може він теж закоханий?

Платье Длинное бальное• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А, так це нарцис у вас. Ви на дофаміновій голці з цими гойдалками до небес.
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Він теж закоханий. Але признався мені тільки під час чергової сварки. Бо теж бачу, що з неврозом - не хоче серйозних стосунків, боїться їх чи що, такий же поранений як і я. Обом за 40
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Подробніше будь ласка. Букви знайомі бачу, сенсу слів не розумію
Мольфарочка• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Израненных в отношениях мужчин очень мало, единичные экземпляры. А так обычно мужчины легко заводят новые отношения и ничего не боятся.
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
Хм... В чому ж я тоді не розібралась? Звичайний бл..ун? Жодного разу не одружувався, дитя позашлюбне має, яке визнав. Що з ним не так? Чи що зі мною не так, що мене від нього так трусить?)
Платье Длинное бальное• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Коротше, я вважаю, треба признаватись. Якщо відмовить тут же обривати стосунки, миттєво.
Нарцис це такий чувак з купою комплексів, в якого здається корона як будинок, але насправді купа комплексів. Вони люблять маніпулювати людьми, відчуваючи свою владу, а також самостверджуватись за рахунок приниження інших. Також вони можуть створювати емоційні гойдалки для партнера, коли любов і пристрасть різко змінюється холодом. Вірна ознака нарциса - поруч з ним почуваєш себе трошки гівном.
Але не факт, що ваш такий.
АгатаХристя• 14 июня 2023
Автор, у меня похожая ситуация. Я в болезненной зависимости от своего любовника. Он - как наркотик. Я его люблю, а он меня нет. Красивый, младше на 5 лет, эгоистичный, постоянно меня унижает, обманывает, устраивает качели, может быть все хорошо, а потом вдруг пропасть на месяц, типа дела, работа, устал и т.д., а я вою и страдаю потом, ничто не отвлекает, ни работа, ни домашние хлопоты. Очень устала, хочу выйти с этих отношений, но не знаю, как...
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Але не факт, що ваш такий.
Секс скажений, пристрасть жахлива(
між сексом може навіть ’доброго ранку’ не написати. Це воно?
Тільки у нього підгорає - 10 разів за день напише питання коли прийду і як він скучив. Фігня якась... Мені це не подобається, а ходжу на зустрічі як зачарована((
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ну аж так сумно я не почуваюсь. Але щоб так не почуватись я зустрічаюсь з іншими. Але задоволення від побачень не отримую, тому що цей в голові. Просто не хочу ’запасти’ на нього до хворобливої залежності, тому так контролюю
Платье Длинное бальное• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Секс скажений, пристрасть жахлива(
Здорові стосунки вони трохи нудні і передбачувані.

АгатаХристя• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Я встречаюсь иногда с ещё одним мужчиной. Он также красив, младше на 10 лет. Но, с ним не то. В голове только он...
БезПаспортаНеПродаю• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А скільки вам років?
Ну і зустрічайтеся з тим , від кого ви у захваті і сексом крутим займайтеся, нафіг вам ті, хто не подобається?
А цей не жонатий?
БезПаспортаНеПродаю• 14 июня 2023
Ответ дляАгатаХристя
К психологу сходите, там быстро мозги вставят
Помилуйте мадам• 14 июня 2023
Ну вы даёте...да бабы интересный народ то жалуется что бьёт, а то раз и от хорошего уходят...обожечки...че дурью маетесь
Скоро к деду пойдёте потому что тот точно больно не сделает...хотя помрёт плакать можно. Ох если честно , живите ,любите , будьте счастливы...голову свою отключите от этих мыслей
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ходила. Психолог сказала, що маю розумні погляди і зрілі почуття))
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А скільки вам років?
А цей не жонатий?
Не жонатий. Та чомусь у мене відчуття, що я лише для сексу)) хоча на початку ми так і домовлялись. Але виникли почуття у мене, як виявилось і в нього також, але він їх приховував. Так і бісимо один одного - ні разом, ні розійтися
автор Василина Семеніч • 14 июня 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну не бачу в ньому нічого хорошого!! Секс хороший і все! А на душі пусто.
Ось почала зустрічатися з іншим, він правда дід))) - 46 років, має 5 р онука, гарний як бог, хоче стосунків мені більш зрозумілих - щоб разом готувати, разом на пляж, разом кіно, залишалась на вихідні. А перший - тільки сексу)) Хоча, були і пару гарних ночей, і театр, і невеличкі подарунки. Але от корона і показна незалежність мене вбивають(
Конфиденциальность• 14 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Секс скажений, пристрасть жахлива(
це ж чудово! наслаждайтесь!
вы знаете сколько люддей. не могут испытывать эмоции или никто не встречается кто бы так драйвил
это счастье) хотя и страдания. Пусть у вас все будет хорошо
Все знаю від і до• 14 июня 2023
Ответ дляSalsa-24da
автор, у вас невроз налицо
о нет, только не на лицо
Все знаю від і до• 14 июня 2023
Ответ дляАгатаХристя
муж подскажет как выйти)))