Zoya1985• 14 июня 2023

Куди піти/поіхати в Яремче

Добрий день! Будемо з сином перший раз у Карпатах. Що подивитись в Яремче де гарні кафе, куди поіхати на екскурсію поряд? Дякую
Ann1380• 14 июня 2023
Солотвино, Піп Іван піднятися, тур на Говерлу, на полонину, в Буковель, чани, рафтинг по Черемошу, раджу Скита рафтінг, скелі Довбуша.
Pavelolka• 14 июня 2023
Ответ дляAnn1380
Без опыта на Поп Иван тяжеловато. Я бы рекомендовсла вначале на Маковицу, подъем из Яремче.
марьян_ка• 14 июня 2023
Ой. Там такая тоска. Я думала, Яремче - это живописный городок. Ухоженный, цветущий, колоритный. Если бы. Разбитая дорога по горам, центр города никакой, все полуразваленное и неухоженное. Кто тащится от природы, тем да, понравится. Горы кругом. Ну ок. Красиво. И все
Pavelolka• 14 июня 2023
Ответ длямарьян_ка
Кто тащится от природы, тем Яремче - страшный сон. Он мне как наша Затока только без моря.
Просто Галюня• 14 июня 2023
Ответ длямарьян_ка
Вам на Буковель
Просто Галюня• 14 июня 2023
Сходіть в кафе Крим на чебуреки
Маниола• 14 июня 2023
Піднятися на гору Маковиця, відвідати скелі Довбуша, сходити на водоспад Дівочі сльози. Для більш досвічених туристів - Явірник-Горган, Синячка. Це куди прямо з Яремче можна піднятися. В самому місті водоспад Пробій, ринок сувенірів поряд з ним, вольєрне господарство, ’Карпати в мініатюрі’. В районі скелі Слон є пляж на березі Прута. Купатися не вийде, але доволі живописне місце.
Можна з‘їздити в Буковель, там Гуцул-Ленд, парк Динозаврів, перевернутий будинок.
Щодо кафе - піца непогана в Фесті, їстівні суші в Дон Япон, українська кухня в ресторані Гуцульщина, ’У Якова’. Мої улюблені деруни в кафе ’Коломийка’, інтер’єр там такий собі, але мені смачно.
Танюша• 14 июня 2023
А мені подобається в Яремче. Піднявся- гори, спустився, водопади і розваги.
Pavelolka• 14 июня 2023
Автор, в Буковеле Гуцул ленд есть. Интересно будет ребенку. И если будет возможность передвигаться, недалеко ’Долина перцев’. Замысел типа гуцул ленда, но не так вылизано все, территория намного больше и дешевле.
Ну а так. Синевир, водопады, на креселке подняться на вершину, сходить в горы, в Буковеле позагорать, покупаться, покататься на водных развлечениях, рчбалка, катание на квадроциклпх. Там везде валом объявлений и предложений.
WhiteWidow• 14 июня 2023
Подобається рестік ’красна садиба’
Смачно досить. Беріть столик над прутом)
По сувеніри, якщо маєте час, то краще в суботу на Косівський базар. В Яремче дорого і такоє. Ну а так стежка Довбуша, Дівочі сльози, маковиця... Ми інколи сідаєм на електричку і просто їдем в сторону Рахова (електричка Коломия - Рахів). Виходимо десь рандомно і гуляєм. Це такі пригоди в нас))) але якщо любите пригоди теж,то раджу. Мальовничі маршрути колій, просто супер)
Ewuschka• 14 июня 2023
Буковель, в самой Яремче зоопарк, водопады,
Чувиха• 14 июня 2023
Базар, водоспад Пробій, не далеко водоспад Гук, можна відвідати скелі Довбуша, піднятися на Маковицю наприклад. Раджу відвідати «ведмежу гору», там вольєрне господарство, екопарк, можна пройтися босому по доріжці з каменів, гарні локації для фото, в цілому там цікаво. Плюс там є ресторани, де хороша їжа як на мені і готель. Ще мені сподобалася їжа в колибі «на пеньках», це як раз біля скель Довбуша
Чувиха• 14 июня 2023
Можна не далеко поїхати на різні гори піднятися: Хомʼяк, Говерла, Патрус і тд. В Буковель можна поїхати, там багато його цікавого, ранні полонини, там куча різних цікавих музеїв, гугліть дивиться, які вам подобається. Ще можна відвідати чани та бані, там ці речі на кожному кроці
Чувиха• 14 июня 2023
Ответ дляAnn1380
Ну, Солотвино це не буде близько, це вже Закарпаття
Чувиха• 14 июня 2023
Ответ длямарьян_ка
Каждый видит то, что хочет
Чувиха• 14 июня 2023
Ответ дляПросто Галюня
Сходіть в кафе Крим на чебуреки
О, теж класно там
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ дляМаниола
Дуже вдячна
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ дляAnn1380
Це ви щось далеченько мены радите, але дякую
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ длямарьян_ка
Подивлюсь, мені б аби без сирен трішки відключити мозок
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Супер
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Класно, дякую
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Супер, дякую
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ длямарьян_ка
У кожного різні потреби для мене природа навкруги та гори чисте повітря, вода поряд - щастя. Комусь клуби та гульбас
автор Zoya1985 • 14 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Дякую
inna1607• 14 июня 2023
Дівчатка, підкажіть де краще зупинитися щоб не ходити далеко ні в магазин ні шукати де поїсти