14 червня 2023
"Стид – це те, що я відчуваю, читаючи ваші срачі.
Мені соромно перед Да Вінчі, перед загиблими, перед тими, хто боронить сьогодні Україну та відчайдушно працює на перемогу, яка, до речі, ще не досягнута, і для того, щоб вона здійснилася, у нас попереду ще дуже багато війни і втрат.
Мене відверто нудить від ваших коментарів і закидів. І розбирати, хто, де навалив купу, в якому кущі, не маю ні часу, ні натхнення.
Ваші емоції загалом можна зрозуміти – не маючи змоги або бажання вчепитись у горлянку ворогу, ви чіпляєтесь у горлянки тих, хто ближчий до вас або кого добре видно.
Я не хочу виправдовувати нестриманісь і різкість, хоча прекрасно розумію, як часом важко зберегти спокій – іноді просто неможливо, – просто як мені тепер. Правда, Аліно Михайлова? До речі, тримайся, мала.
Ця травля нагадала мені травлю Масі Найєма й інших, і я схильна думати, що це не просто так.
Звичайно, можливо, тут спрацьовує моя параноя, що страждає безсонням, але мені ввижається чергова спроба ворога влізти нам у мозок і подолати нас таким чином, роз´єднавши і вселивши зневіру, якщо він не в змозі перемогти на фронтах.
Не піддавайтесь.
Ви ж не піддаєтесь страху, скільки би не обстрілювали наші міста?
Вчора загиблі й поранені в Кривому Розі, сьогодні в Одесі, і день тільки почався.
Воїни гинуть, забезпечуючи – без перебільшення – ваше існування.
Давайте спершу переможемо, відбудуємо нову країну, а потім розбирайтесь скільки завгодно, хто скільки і чого зробив для перемоги.
Але нехай Перемога скоріше настане.
Прости мене, Да Вінчі.
Мені соромно.
Юлія Паєвська (Тайра)"
Не піддавайтесь.
Але нехай Перемога скоріше настане.
Прости мене, Да Вінчі.
Мені соромно.
Юлія Паєвська (Тайра)"
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мені б взагалі не хотілось знати про чиїсь квартири чи суди, але коли кидають лайно на людину, яка рятувала життя, ті, хто - не рятував, мене це обурює до глибини душі
Заслуги людини- це чудово. Але це не дає їй право коїти що заманеться. Якщо це хтось проти неї робить травлю масову несправедливу, то так як вона публічна особа, яка сама себе й тикала в кожну діру та всі можливі токшоу, спростувала б це кількома реченнями. Закрила всім роти аргументами. А так щось не розумію- є її спростування даної хрєні? Бо в Героя ще є батьки, які виходять як постраждалі в цій ситуації. А може нічого такого й немає насправді...Незрозуміло.
L-i-s-a-92af• 15 июня 2023
Ответ дляKristal2013
Если бы она была на месте родителей погибшего, она бы совершенно по другому писала свои громкие речи. Ну и пусть для начала так называемой вдове порекомендует сначала победить эту войну, отстроить страну, а уж потом разводить судебные срачи с родственниками погибшего.
Она тоже его родственница,хоть они и не успели оформить отношения официально,к сожалению.
Ответ дляKristal2013
Я не в курсе, пожалуйста, опишите в двух словах в чем срач и кто с кем судится?
Ответ дляІра.
Я не розумію чому цю тему взагалі розкрутили. І батьки і співмешканка є спадкоємцями. Але оскільки вона не була офіційно зареєстрованою дружиною, то процедура вступу в спадщину, відбувається через суд. Просто реєструється заява, в електронному вигляді. Наразі, заяву чомусь відхилила система.
Вона не судиться з батьками, а вони з нею,а дотримуються процедури.
Хто і навіщо влаштовує танці на чужому горі?
Ответ дляSoufit
Суддя виніс ухвалу про те, що справа не може розглядатися в окремому провадженні, а тільки в позовному.
Вчора в темі все це обговорили.
Kusalochka• 15 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Нашли кого цитировать. Тайра.... облико морали. Еще и с ссылкой на Найема бездельника грантоеда.
Вот так получишь такое ранение, а говно, типа вас, бездельником назовёт. И как жало поворачивается такое писать? Дно советчицы всегда поражало. Мне жаль, что достойные гибнут за такое. И лайкнули такие же.
Клементина• 15 июня 2023
Мабуть, одна я вперше чую про цей срач Аліни з кимось
Навіть, лист Тайри нічого не пояснив)) - крім того, що не чипайте Аліну
Знаю про Чорновіла і сміттєві баки, категорично не підтримую такі дії
Ответ дляseami
Усі на цій трагедії створили собі брудний хайп і продовжують це робити. Я не підтримую жодну сторін, бо огидні обидві. Шкода тільки батьків.
Питання в тому хто це почав.
Платья Всем• 15 июня 2023
Ответ дляKusalochka
одного найема бездельника, попутала со вторым пострадавшим.
Бывает.
Kusalochka• 15 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Бывает.
А, ну если попутала... хотя чего ещё было ожидать в ответ. У вас ни стыда, ни благодарности. Просто фу. Все люди, которых вы пытаетесь засрать конечно и рядом не стояли с важной торгашкой платьев
Kusalochka• 15 июня 2023
Ответ дляSoufit
Матрьох тут дохріна((
Меня поразило количество сердечек. Это же советчицы на самом деле такие....
Ответ дляKusalochka
У Євгена карася багато питань до наєма. І навіть травма нікого не відбілює остаточно. Як я зрозуміла, цей наєм захищав у судах різних покидьків
Ответ дляSoufit
Фігзна.... Я не знаю.
Платья Всем• 15 июня 2023
Ответ дляІра.
Мені теж дивно, що ця пані розпинається. В неї тут були ´висери´ будь здоров. Це як ´чорний список´ , принаймнідля мене.
никакого конструктива от таких))
Про найема раненного не я одна такого мнения. Выше написали, что защищал подонков в судах. Так что кусалочка, всех блокирнете?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не претендую на истину, но если бы он хотел оформить отношения, то сделал бы это. Возможно, он их и не оформил из-за того, что хотел, чтобы все осталось его родителям в случае его гибели. Чтобы хоть как-то облегчить им жизнь, если это вообще возможно после такого горя. Кто знает, что было у него в душе? Он знал, что каждый день рискует жизнью. Он понимал, что если с ним что-то случится, останется имущество. Если бы он хотел имущество оставить этой Алине, он бы оформил с ней брак.
Но сейчас Алина ведет себя низко, просто противно это все. Она ведь далеко не бедная. Ну как можно такое творить с родителями человека, которого она вроде как любила? Просто мерзкая история и мерзкая особа эта Алина.