14 червня 2023
"Стид – це те, що я відчуваю, читаючи ваші срачі.
Мені соромно перед Да Вінчі, перед загиблими, перед тими, хто боронить сьогодні Україну та відчайдушно працює на перемогу, яка, до речі, ще не досягнута, і для того, щоб вона здійснилася, у нас попереду ще дуже багато війни і втрат.
Мене відверто нудить від ваших коментарів і закидів. І розбирати, хто, де навалив купу, в якому кущі, не маю ні часу, ні натхнення.
Ваші емоції загалом можна зрозуміти – не маючи змоги або бажання вчепитись у горлянку ворогу, ви чіпляєтесь у горлянки тих, хто ближчий до вас або кого добре видно.
Я не хочу виправдовувати нестриманісь і різкість, хоча прекрасно розумію, як часом важко зберегти спокій – іноді просто неможливо, – просто як мені тепер. Правда, Аліно Михайлова? До речі, тримайся, мала.
Ця травля нагадала мені травлю Масі Найєма й інших, і я схильна думати, що це не просто так.
Звичайно, можливо, тут спрацьовує моя параноя, що страждає безсонням, але мені ввижається чергова спроба ворога влізти нам у мозок і подолати нас таким чином, роз´єднавши і вселивши зневіру, якщо він не в змозі перемогти на фронтах.
Не піддавайтесь.
Ви ж не піддаєтесь страху, скільки би не обстрілювали наші міста?
Вчора загиблі й поранені в Кривому Розі, сьогодні в Одесі, і день тільки почався.
Воїни гинуть, забезпечуючи – без перебільшення – ваше існування.
Давайте спершу переможемо, відбудуємо нову країну, а потім розбирайтесь скільки завгодно, хто скільки і чого зробив для перемоги.
Але нехай Перемога скоріше настане.
Прости мене, Да Вінчі.
Мені соромно.
Юлія Паєвська (Тайра)"
Не піддавайтесь.
Але нехай Перемога скоріше настане.
Прости мене, Да Вінчі.
Мені соромно.
Юлія Паєвська (Тайра)"
Ответ дляoksana 77
Не претендую на истину, но если бы он хотел оформить отношения, то сделал бы это. Возможно, он их и не оформил из-за того, что хотел, чтобы все осталось его родителям в случае его гибели. Чтобы хоть как-то облегчить им жизнь, если это вообще возможно после такого горя. Кто знает, что было у него в душе? Он знал, что каждый день рискует жизнью. Он понимал, что если с ним что-то случится, останется имущество. Если бы он хотел имущество оставить этой Алине, он бы оформил с ней брак.
Но сейчас Алина ведет себя низко, просто противно это все. Она ведь далеко не бедная. Ну как можно такое творить с родителями человека, которого она вроде как любила? Просто мерзкая история и мерзкая особа эта Алина.
Це тільки припущення, чого і як би він хотів.
Ответ дляlus_so
Маніпуляція для дитячого садка, а не текст. Аліні, значить не соромно подати в суд на батьків героя, а нам має бути соромно про це сказати. Логічно.
Її дії - то її совість і її відповідальність.
Nezabydka-2365• 15 июня 2023
Кто эта Алина и почему ее травят? Извините заработалась последнее время и о чем речь непонятно
Ответ дляrybka21
Хм... Я пояснила, що відбулося в суді.
Хто за це дізлайкає? Зовсім вже люди
Теж не зрозуміла, що тут може означати дизлайк
Ответ дляNezabydka-2365
Наречена Героя Да Вінчі, який загинув. Яка в судах доводить своє право на частину спадщини по праву ’цивільної дружини’. За що хейтять певні політичні сили - питання до них, але це точно обурливо щодо пам’яті Героя, який її любив.
Ответ дляrybka21
То, мабуть, чиєсь особисте ставлення 🤗
Або промахнулись
Carrie Bradshaw-Preston• 15 июня 2023
Ответ дляoksana 77
А ви точно знаєте, що Аліна не брала участі у придбанні квартири? Там же мова, що вони удвох її придбали. А тепер уявімо: наприклад, вона брала на 50%, вклавши все, що мала... або взагалі більшу половину оплатила. А тепер житло, у якому вона хотіла жити з коханим і на яке поклала уже накопичене, відбирає сімейка цивільного чоловіка. Ми все це можемо припустити... А тепер поставте себе на її місце: ви би віддали цю квартиру - ваше єдине спільне, вашу пам´ять, місце, де ви були кохані і кохали, де мріяли, де планували дітей? За таких вихідних данних жодна нормальна б не віддала, хіба що якась тютя-тєрпіла... Інша справа, якщо припустити, що насправді він не власні кошти вклав, а брав їх у батьків (хоча я тут сумніваюсь аж дуже - у людей 5 дітей)... Але я кажу: ви точно знаєте, як воно було? Навряд чи... А судити воно легко... Чи їй не так болить та втрата, як батькам? Може, болить набагато більше, бо у батьків їх пятеро здається? А у неї він був один. Я розумію, що у батьків багато ртів, які треба десь пристроїти, то чому Алінку не шикнути, вона ж їм ніхто тепер... Ви упевнені, що там батькі тендітні згорьовані жертви? Я чомусь не вірю... Ну то таке, не наша справа, чужа душа - темрява...
Ответ дляMrs.Ochmonek
Пытаюсь логически рассуждать. Да, это мое предположение, просто мои мысли. Вот фраза, что ’он не успел оформить отношения с Алиной’. А он хотел их оформить? Это только слова Алины, что не успел. Что ему мешало? Когда мужчина хочет и женщина вроде как тоже отвечает взаимностью, они это делают. Если не расписались, значит кто-то из них этого не достаточно хотел. И, судя по сложившейся ситуации, это не Алина.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Можливо, своїх батьків він любив більше?
Ответ дляoksana 77
Згодна з Вами. Он скільки одружуються військових у цей час, так як хочуть фінансово захистити другу половину, адже знають, що кожен день може стати останнім. А тут типу не встигли, впевнена, що саме він не хотів , можливо на той час стосунки були вже не дуже.
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Я особисто нічого не знаю ні про те, хто що вкладав і витрачав, і хто там правий чи ні. Але точно бруд на неї - це спотворення пам’яті Героя. Пантеон Героїв створюється зараз, не повинно там бути перетирання того, про що ніхто достеменно не знає.
Душа Лисиці• 15 июня 2023
Ответ дляokogteva
Це Тайра захищає ту малу, яка хоче людей з іншою думкою на парканах вішати?
Сука!
Ответ дляoksana 77
А мої думки, що коли ти Воїн такого рівня і перебуваєш на війні, то не до весілля. У мирному житті - так як ви написали
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Я не знаю, я просто пытаюсь рассуждать логически. И Алина совсем не похожа на тютю-терпилу, поэтому я очень сомневаюсь, что такая пробивная (мягко говоря) девушка могла вложить свои средства в покупку квартиры человека, который по закону ей никто.
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Тобто ви вважаєте Героя настільки непорядним, що він зміг би взяти гроші на купівлю квартири у коханої (50% або навіть більше),а оформити її лише на себе?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так никто свадьбы особо не гулял. Но посмотрите, сколько военных расписывались со своими девушками. Когда приезжали друг к другу на какие-то несколько часов, чтобы только успеть узаконить свои отношения.
Их там в части и расписать могли, было бы желание.
Ответ дляoksana 77
Чисто гіпотетично, я б на таке не пішла. Розписуватись, бо раптом завтра останній день і я залишусь без спадщини - якось не про свято це, а саме про матеріальне.
Carrie Bradshaw-Preston• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Здуріти... Я не вам відповідала... Так, мабуть, робити фактури, пакувальні листи, дивитись фільм Великий вирівнювач, варити борщ і все це одночасно не варто... )))
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
це я вклинилась, але ми тут завжди так робимо )
Carrie Bradshaw-Preston• 15 июня 2023
Ответ дляdebor_a
Ну взяти у коханої то навряд чи непорядно, коли плануєшь все віддати, а оформлення лише на себе може бути задля якихось ’ватрушок’ щодо певних моментів з нерухомістю... податки і т.д. Не всі ж настільки так недовіряють близькій людині, що кожен пук прописують у договорах зі 100 пунктів...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Коли плануєш все віддати - то і спільно придбану квартиру логічно було б на кохану записати, а не на себе. Чи все ж таки не довіряв (по вашій логіці)?
Ответ дляMrs.Ochmonek
А для інших наших воїнів, які одружилися зі своїми коханими під час війни, це було свято. Звичайно, не пишне свято, як в мирний час. Але все ж вони цього хотіли і зробили це. Вони ж одружувалися не заради спадщини, а тому, що кохали. Ніхто не каже, що головне матеріальне. Хоча ні, Аліна саме так і поводиться. На всю країну вже скандал саме про матеріальне.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2023
Ответ дляАпель-синка
Интересно, это она о том , что Алина матери Да Винчи вцепилась: ’не маючи змоги або бажання вчепитись у горлянку ворогу, ви чіпляєтесь у горлянки тих, хто ближчий до вас або кого добре видно’.
Вона про порохоботів. Навіть Тут 2 дні поспіль шабаш їх був. Полоскали ту Аліну як хотіли.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Она тоже его родственница,хоть они и не успели оформить отношения официально,к сожалению.
Они не ’неуспели’, а и не собирались. Очевидно, Давинчи не собирался на ней жениться.
’Не успели’, это если б он погиб в феврале 2022. Вот это да, можно бы сказать что реально не успели. А так они тусили 5 лет, и полгомасштабная год целый и все никак. Уже все кто военные хотел быстро расписались за время полномасштабной.
Ваша величність• 15 июня 2023
Ответ дляoksana 77
Проблема у тому, що у неї є права, якими вона користується на власний розсуд.
Нікого не підтримую у цій історії, оскільки ці люди мені не цікаві.
Але мене зовсім не дивує, що люди намагаються вирішити питання у спосіб, визначений законом (через суд).
Що тут дивного?
Ну а ви, дівчата, цініть і поважайте себе у відносинах з чоловіками.
Що тут дивного?