40ка• 15 июня 2023

Вік, освіта та пам*ять 2

Вчора в такому опитування багато хто обрав варіант, що мозок з віком старіє https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3352613#a79...
А з якого віку це починається, якщо так?
Результат:
вже голосів: 50
22 (44%) Свій варіант
17 (34%) З 35 років
6 (12%) З 25 років
4 (8%) З 30 років
1 (2%) З 20 років
klaraneill• 15 июня 2023
в любом, стоит прекратить обучение. если после вуза ничего не делать для развития и тренировок, то сразу же после его окончания
Life is Beautiful• 15 июня 2023
З 60 років.
Kate33• 15 июня 2023
Як тільки зупиняється розвиток, починається деградація. Вік тут майже ні до чого (майже - тому, що з віком опрацьовувати нове важче, але ж можливо!)
Леска• 15 июня 2023
Організм починає старіти з20років, але особисто я відчула погошення мозкової діяльності з 40 р. Память гірша, англ важче вже заходить в голову
Olena Dnipro• 15 июня 2023
Это давно доказано, развитие мозговой деятельности до 25 лет .
Kosulia15• 15 июня 2023
Мозг не стареет, он перестает быть гибким.
В школе/университете дети учат и познают очень много разной информации, поэтому мозг натренирован, хорошо работают нейронные связи. Потом человек десятки лет работает в одной области не интересуясь ничем. Мозг Деревянеет.
Юлия_Юлия-2175• 15 июня 2023
Індивідуально дуже.
В мене після проблем з щитовидкою і її видалення з пам´яттю не все добре, а видалили її ще в 24 роки. Тобто до того добре вчилася і червоний диплом, а потім наче інша людина.
Тепер ковід додав труднощів.
Ну і від роботи залежить, коли робота наче і розумова, а обов´язки одноманітні наче в робота. Я багато читаю, задоволення від читання отримую, але мені навіть сюжет в голові не затримується.
І не від віку залежить. Нещодавно стажувалися, то 47річна колега все схоплювала на льоту, а я в свої 36 не могла елементарного запам´ятати.