Та легко!• 15 июня 2023
Кровʼянисті виділення після тренуван
Почала займатись спортом, перший день побігала зробила вправи для пресу два підходи присідань, прийшовши додому побачила мізерні виділення коричневого кольору не придала значенню , на наступний день почала бігти на другому колі відчула різкій біль в низу живота але продовжила прес вже не качала почала присідати біль стала сильніша прийшовши додому побачила кровʼянисті виділення . Що це може бути, це щось серйозне чи може бути через перенавантаження? Дякую
Та легко!
• 15 июня 2023
Ответ дляКачка в тапцях
До гінеколога
На даний момент не маю змоги піти до лікаря (
220В• 15 июня 2023
Ответ дляТа легко!
Это может быть что угодно. Возможно у вас была киста и она лопнула при нагрузке.
Мальчижка• 15 июня 2023
Ответ дляТа легко!
На спорт є змога? А до лікаря ні ?