Ms. Анонимная• 16 июня 2023

Парфуми з ароматом рози

Дівчата, порадьте не дуже дорогі парфуми з ароматом рози. Легенькі, не важкі і щоб роза ніжна-ніжна. Дякую
тянитолкайка• 16 июня 2023
Румёр роза 2. Самая нежная роза в мире.

Я супер-пупер• 16 июня 2023
Teaology Black rose tea. Легкий, свіжий аромат троянди з смородиною та нотою чаю. Стійкий та шлейфовий.
ПоЧуХонтес• 16 июня 2023
Trussardi rose
автор Ms. Анонимная • 16 июня 2023
Дякую. Йду читати🌷
Инфотуфелька• 16 июня 2023
Trussardi Rose
Соседушка• 16 июня 2023
Розариум от Шисейдо, Миллион и одна роза от Ланком.
Пацан к успеху шел• 16 июня 2023
Ще у Zara є троянди різні недорогі але якісь вони не ті

Ручки-Крючки• 16 июня 2023
Miss Dior ’Rose N´Roses’. Одна сплошная роза. Очень стойкие.
Пацан к успеху шел• 16 июня 2023
Дівчата , не в тему парфюмів але троянди
Пс - мені прям троянди хочеться кругом у всьому :), хоча раніше не любила . То є ще такий варіант трояндових варіацій :)
HelenWWW• 16 июня 2023
Аромат розы отлично чувствуется в L´Extase Caresse de Roses Nina Ricci. Роза здесь сладковата, но звучит при этом натурально.
Живчик-счастливчик• 16 июня 2023
Paul Smith Rose, троянда в чистом виді.
Ума Палата• 16 июня 2023
Троянди по різному пахнуть, є цитрусом, є фруктові запахи. Я від противного скажу, недавно в парку нюхала білу троянду, запах парфумів lancome idole
Как_б_не_так• 16 июня 2023
Burberry Brit Sheer лично мне пахнут розой.
ГоловнаЯ• 16 июня 2023
Бюджетно, але прям роза-роза Rose Yves Rocher
Nadinkova• 16 июня 2023
Теж за Trussardi Delicate Rose. Насолоджуюсь ароматом, просто обожнюю. В мене взагалі квітник із ароматів - Cacharel з перлинкою, запах пудрової конвалії, як на мене, і Trussardi Delicate Rose - дуже ніжна, вишукана троянда.
Nadinkova• 16 июня 2023
І ще гарний міст від Victoria´s Secret Coconut Milk and Rose, трішки приторно солодкий, але троянда дуже гарно відчувається
Чеширская кошечка• 09 июля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Это бюджетно, посмотрите сколько она стоит