lena120582• 10 февраля 2014

Задача на уравнение для 4 класса

Розв*яжи задачу,склавши рівняння.
Робітнику треба пофарбувати 138 столів.кілька днів він фарбував по 6 столів щодня,після чого йому залишилося пофарбувати 42 столи.За скільки днів робітник пофарбує всі столи,якщо буде працювати з такою самою продуктивністю?
Я-то задачу решила,хочу услышать ваше мнение,при том,что задача должна решаться уравнением.
автор lena120582 • 10 февраля 2014
Ответ дляNusyaa
Бімбу не кидайте :))) Терпіть, після ДПА в 5 класі буде ще круче!!!
это уже не впервые,когда вот так по-дурацки условие выворачивают

Nusyaa• 10 февраля 2014
Нас вчителька тоже листками А4 закидує, сидимо всім двором читаєм
Jungfrau• 10 февраля 2014
6х=138
х=138/6
х=23