Аноним НаВсеГда• 17 июня 2023

как таки собраться и убрать

в квартире? за неделю.
Мяо мой мяо• 17 июня 2023
Я прибираю раз на місяць. Але генерально
Джавеліна• 17 июня 2023
Ой, у мене з прибиранням та сама історія...
Бажаю Вам легко з цим впоратись.
hrushyk• 17 июня 2023
Я сьогодні зібралась
Хоча сили 0
Вимила санвузол і кухню
Попрасувала
Перекус беру завжди• 17 июня 2023
Я кожен день щось прибираю...двое дітей, дві собаки але весь безлад від чоловіка...
Меряю линейкой• 17 июня 2023
Розділіть прибирання по частинам.
Одним махом важко прибрати генерально.
Я наприклад ділю перший і другий поверх по дням. Санвузол окремий день.
В шафах лад це ще окремий день.
Кухню треба в чистоті тримати постійно. Між готовками по поличці і ящику періодично прибирати.
Взагалі правило номер один - не накопичувати срач і роботу. Щодня десь щось по трошку підтирати, підмивати, складати.
Чесно, я від прибирання так втомлююсь, що від городу не так
месяцкие• 17 июня 2023
За тиждень,то єрунда,сама така,хоч через .Я не захламлююся,мінімаліст.все по місцях,але от прибирання,то треба налаштуватися,не хочу і все.
месяцкие• 17 июня 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Розділіть прибирання по частинам.
Одним махом важко прибрати генерально.
В шафах лад це ще окремий день.
Ой, в вас то дуже багато,я б то ноги витягнула.не моє це.
Меряю линейкой• 17 июня 2023
Ответ длямесяцкие
Взагалі це самий невдячний труд
месяцкие• 17 июня 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Взагалі це самий невдячний труд
Ага і безкінечно.
Бабайко• 17 июня 2023
Ответ длямесяцкие
Ага і безкінечно.
Я сегодня уже своим высказала , хотят обедать в беседке , поели , встали и пошли в дом , никто тарелку за собой не взял , не прошу уже мыть , ну хоть убрать за собой можно , чтобы мама 20 раз не ходила туда сюда
И моей работы не видно
месяцкие• 17 июня 2023
Ответ дляБабайко
И моей работы не видно
Я не домашня,день на роботі,чи то вже звикла чи характер не той,але вже оце все то не моє.А з віком то взагалі хочеться відпочити.
Банка з медом• 18 июня 2023
Запросіть когось в гості, тоді вибору не буде