Робот Вертер• 18 июня 2023
Чи варто робити ремонт?
Батьки живуть окремо. Брат розраховує, що квартира залишиться йому. Я не проти. Квартира не занедбана, але не затишна. Питання - чи варто вкладатися?
Из Кукуева я• 18 июня 2023
Киев, свою купили два года назад,не делаем,хер его знает что завтра будет
Робот Вертер
• 18 июня 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Про хер знає теж думаю)
Робот Вертер
• 18 июня 2023
Ответ дляО_Юми
Питання не в тому, на що розраховує брат. А що з цього приводу думають батьки
Батьки нічого не думають. Я хочу, щоб їм було комфортно. Жити там скоріш за все не буду. Їм наче б то, все одно
Робот Вертер
• 18 июня 2023
.
Вийде дорого, бо роботи багато. Їм реально пофіг.
Розумію, що звучить по дурному, але я морочусь
Будьте так ласкаві• 18 июня 2023
То й не робіть. Якщо батькам ок, затишно и приємно. Зараз не на часі ремонт робити. Почекайте з рік, там і побачите.
Пліткарка• 18 июня 2023
Ні. Батькам затишно, брату пофіг, то я б теж не переймалась. Це такий стрес ці ремонти, що туди його нехай, хай все іде як іде.
Дружная семейка• 18 июня 2023
Я хочу переклеїти шпалери в кухні і коридорі. А так все старе в мене, навіть вікна. Може дасть Бог, пломіняю хоч одне.
Не худа ні разу• 18 июня 2023
Ответ дляРобот Вертер
.
Если всё равно на быт, то потратьтесь на отдых в санатории для родителей, путевку на море и др.
Гарні диньки• 18 июня 2023
Вкладываться это в свое. Если вы жить там не будете и брату жилье собираетесь отдать то это называется по другому. Вопрос стоит ли это о чем? Выгодно ли вам это будет? Тогда каким образом если жить не планируете? Вы определитесь вы выгоду ищете или помочь пытаетесь
Дама-мадама• 18 июня 2023
Я б вклалася, щоб полегшити життя батькам. Вони кажуть, що їм і так комфортно, можливо, щоб не змушувати вас почуватися винною їм, або, можливо, просто не бачили і не знають, як це мати нормальний ремонт