Благоуханочка• 18 июня 2023
Купальні шорти, де купити
Дівчата, чи є десь зараз купити жіночі купальні плавки у вигляді коротких шортиків? Бажано не за дурною ціною, бо за 1500 грн вони мені точно не потрібні. Часу на замовлення є тільки по Україні.
Благоуханочка
• 18 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
На розетке ищите, модна каста
Ну от або за півтори тис, або як гірший варіант з Алі. Чогось середнього не бачу, на жаль. Жалкую, що не встигаю з Олд Неві, там цілком пристойні варіанти.
Благоуханочка
• 18 июня 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ви про такі? Чи прям плавки від купальника
О, дякую. Пішла дивитись. Ціни прямо дуже гарні. Щось я про колінз і не згадала.
БезникаяЯ• 18 июня 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Козяка-маляка• 18 июня 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Доставляють швидко і оглядала перед платою на новій пошті речі
НеКонец-Света• 18 июня 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Так Вам потрібні шорти, щоб у воду заходити чи просто пляжні ?
БезникаяЯ• 18 июня 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Ні, це не те)))
Ну вы написали купальные шорты. Коллинз это скорее всего просто пляжные шорты. Если в них купаться, то они вероятно долго сохнут. Правильно ставьте тех задание)
Благоуханочка
• 18 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
У воду, але і так, щоб пройти в них можна було, щоб не було ефекту, що у купальнику.
НеКонец-Света• 18 июня 2023
Колись я теж терміново шукала саме шорти для купання і не було варіантів поруч - купила спортивні короткі шорти з поліестеру, які прилягають по фігурі. Цілком виглядало, як купальний аксесуар.
Благоуханочка
• 18 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ну, я уже про таке теж думала)))
Лагшмивара• 18 июня 2023
Я покупала в ньюеркере если у вас есть возможность там купить, цена приблизительно 300грн +-
Шорты для плаванья
Благоуханочка
• 18 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Може ви і праві. Мабуть схожу пішки в ТЦ подивлюся. Мені швидкосохнучі треба. Просто раніше я брала в штатах тільки конкретну фірму, яка продає все для купання і одяг з спф, то там я добре розуміюся. Але вже не встигаю. І футболки з спф доведеться минулорічні використовувати, теж пролетіла.
Ноунэйм• 18 июня 2023
Була сьогодні в Вайкікі, то чоловічих і хлопчачих дуже багато. В жіночий відділ не заходила.
Благоуханочка
• 18 июня 2023
Ответ дляНоунэйм
Там не було. Я теж дивилась