Танго утрьох• 04 июля в 13:09

Порадьте де купити шорти від натирання

Перевірені магазини, сайти, з сіточкою, щоб не дуже парили, бєж/чорні.
Дякую!!!
Скокмоно - стокнуно• 04 июля в 13:10
Покупаю хб шорты , совсем не парят

Я только за!• 04 июля в 13:11
Я замовляла на тему. Якість хороша а коштують копійки
автор Танго утрьох • 04 июля в 13:11
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Покупаю хб шорты , совсем не парят
Де, які? Покажіть, будь ласка, фото?
автор Танго утрьох • 04 июля в 13:12
Ответ дляЯ только за!
Дякую, тему не підходить
Скокмоно - стокнуно• 04 июля в 13:13
Ответ дляТанго утрьох
Дякую, тему не підходить
Почему тему не подходит?
автор Танго утрьох • 04 июля в 13:14
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Почему тему не подходит?
Бо я там нічого не купувала, і мені треба сьогодні-завтра, післязавтра
Мати драконів• 04 июля в 13:16
Тоже ищу. Думаю, может трусы шортиками купить?
Люблю ВалЄру• 04 июля в 13:16
А что такое шорты от натирания?
А пробовали мазать рексоной?.мне помагает. Но это если не много лишнего
автор Танго утрьох • 04 июля в 13:18
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А что такое шорты от натирания?
Такого плану

автор Танго утрьох • 04 июля в 13:19
Ответ дляМати драконів
Це треба, щоб довгі холошки були, звичайні не працюють
Я только за!• 04 июля в 13:21
Автор, ось бежеві, всього 320 грн
https://jhiva.com.ua/aksesuar-50006109/
Пупуговка• 04 июля в 13:22
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Покупаю хб шорты , совсем не парят
Бавовна в літню спеку це дуже неприємно. Трохи спітнів і вона мокра. Не розумію цих забобонів що одяг має бути виключно з натуральної тканин.
Люблю ВалЄру• 04 июля в 13:23
Ответ дляТанго утрьох
Такого плану
Ааа,поняла. Не знала что бывают такие. А они ногу не передавят?
Так купите здесь,откуда фото ваше
Пупуговка• 04 июля в 13:27
Ответ дляТанго утрьох
Зайдіть в мережеві магазини типу women´secret, bra bra bra, Intimissimi.
Скокмоно - стокнуно• 04 июля в 13:42
Ответ дляПупуговка
А вы что носите или у вас нет лучшее и вам не трет
Скокмоно - стокнуно• 04 июля в 13:44
Ответ дляТанго утрьох
Такого плану
Мне такие могут не подойти это ж как колготы?
Скокмоно - стокнуно• 04 июля в 13:44
Ответ дляЯ только за!
Автор, ось бежеві, всього 320 грн
https://jhiva.com.ua/aksesuar-50006109/
Да вот такие будут супер
База_птеродактилей• 04 июля в 13:46
Я купувала на базарі легкі бамбукові.
Це найпростіше.
Якщо Ви у Києві, можна купити в магазині іntimo. Є пара шоурумів, у наявності мало, під замовлення 2-3 дні чекати. Зате з приміркою.
Це буде дорожче, ніж базар, зате і вибір більший.
Я минулого року класні там наміряла, але завеликі, полінувалася замовляти, бо частіше у шортах, ніж у сукні. Але запам´ятала, що вони там є.
Скокмоно - стокнуно• 04 июля в 13:46
Ответ дляТанго утрьох
Де, які? Покажіть, будь ласка, фото?
Я про Primark если увидите в продавала берите

База_птеродактилей• 04 июля в 13:47
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тканина типу колгот, але трохи інша.
Залежить від виробника, є дуже ніжні на дотик.
Смешнюча• 04 июля в 13:52
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Покупаю хб шорты , совсем не парят
ага,по колено репетузы с начесом
Невидимка• 04 июля в 13:52
Стик джилетт от натираний возьмите
Сарафанное радио• 04 июля в 13:56
Если не найдете шорты, есть стики от натирания. Спортивный стик называется,в отделе с дезодорантами.

Я заказывала на Али самые тонкие, ледяной шелк. Они единственные мне ногу не перетягивают.
Более плотные есть в НМ, но мне в них жарко, ношу только для коррекции.
Еще бывают в отделах с колготками в супермаркете, они и выглядят как шорты-колготки
автор Танго утрьох • 04 июля в 14:09
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так купите здесь,откуда фото ваше
Так їх маса пропозицій, хочеться, щоб не розлізлися за раз, а щоб на сезон хоча б
Пупуговка• 04 июля в 14:22
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
В мене немає такої потреби, нічого не натирає. Просто на тижні вдягнула звичайні бавовняні сліпи, доїхала на авто в сусіднє місто, з кондиціонером і коли встала, то зрозуміла що труселя вологі, це неприємне відчуття і трималось воно доволі довго, тобто сохли труселя дрвго. В мене переважна більшість білизни синтетика, синтетика з мереживом і мені завжди в них комфортно, хоч взимку, хоч в літню спеку, хоч в залі на тренуваннях
кнопкодав• 04 июля в 14:45
Я купила полоски на ноги, називаються ’бандалетки’ від giulia, в магазині роздрібної мережі їх не було, замовила через сайт. В магазині були іншого виробника. Вони не так парять, як шорти, тримаються нормально, з силіконовими полосками по краях, головне -свій розмір вибрати (по замірах і відгуках)
автор Танго утрьох • 04 июля в 15:39
Ответ длякнопкодав
В минулому році купувала ці бандалетки, не зайшли вони мені, повели, скручувалися
Скокмоно - стокнуно• 04 июля в 16:18
Ответ дляСмешнюча
ага,по колено репетузы с начесом
Глупо писать о том, что в пуках не держала и не примеряла
ШобВам_КакНам• 04 июля в 16:30
Ответ дляТанго утрьох
Такого плану
В Инстаграм полно продавцов трусов