Уточню трошки для автора, що практика це та сама робота на фермі або заводі, це робота на яку данці не йдуть, часто в ночні зміни. Якщо відмовляєшся від ’практики’ знімають виплати. На практику направляють усіх. Вато самому шукати роботу, будь яку. Тому що, наприклад, у деяких комунах взагалі нічого не пропонують, щоб користуватися людиною, постійно відсилаючи на ’практику’
Виплат окремо на дітей немає. Просто якщо мама з дітьми то трохи більше виплати на неї, але неважливо скільки дітей, виплата не збільшується пропорційно.