Брюлик в стразах• 19 июня 2023

Як за вами доглядали чоловіки? Чи цікаві сучасні побачення?

Розкажіть, які знаки уваги вам роблять чоловіки, яким ви подобаєтесь? Як проходять побачення?
Мені 30 років, останні роки такі нудні зустрічі. Прогулянки в парку, кафа-пиріжечки й натяки на секс. Чому так?
Я не вимагаю великий фінансовий вклад, не прагну сісти на шию, але так образливо, що квітів, подарунків не дарують, жодних сюрпризів. Не думаю, якби чоловік 30+ подарував парфуми, книжку, якийсь майстер-клас тощо, це б було дорого. Я і сама хотіла б робити сюрпризи, але у відповідь на кроки чоловіка.
Чому так?
Я не заміжня, дітей не маю, хочу сім´ю, але все менше...
18 мнеУЖЕ• 19 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Как? Переспрашиваю, что она имела ввиду?
Чтобы не переспрашивает, нужно текст читать, а не только заголовок.

Мамзелькіна• 19 июня 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Вы не местная? Или редко на советчице? Здесь обычное дело, когда заголовок отличается от текста. И когда спрашиваешь, тебе - вопрос в заголовке, разве вы не видели. Так что мимо.
18 мнеУЖЕ• 19 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Мне тоже резануло глаз ’доглядати’, поэтому и зашла в тему. Но из текста ясно же, что речь об ухаживании, а не уходе.
Мамзелькіна• 19 июня 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Поэтому я и уточнила. Имею полное право.
автор Брюлик в стразах • 19 июня 2023
Дякую всім, хто відповів, поділився своїм досвідом.
Щодо мови скажу: наразі багато українців розлетілись по всьому світу і, незалежно від того, вивчають вони мову країни чи ні, їм треба якось нею користуватись. Це лікарні, дитсадки, школи, банки, орендатори, рекрутери, центри гуманітарної допомоги тощо. Інша мова - це не зона комфорту, всі думки й відчуття якраз поза нею. І виходити за межі комфорту з метою вивчити мову - це норма. А значить, і помилки теж. Шкода, якщо вам це незрозуміло.
p.s. україномовні, які тиснуть на помилки тих, хто перейшов із російської мови на українську, думають, що носять біле пальто. ні, це ваша ілюзія.
к.Буланова• 19 июня 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Автор, не переживайте, дурнів вистачає всюди, і з україномовної і з російськомовної сторони...просто продовжуйте вчити з людьми які вас підтримають
Забризкана водою• 19 июня 2023
Та різні хлопці просто, автор. Я вже 4,5 роки в сфері знайомств , дарували - сережки з білого золота, срібну каблучку, сумочки, навчальний курс (про який я мріяла), квіти зрозуміло (нормальні букети, не 1 троянда в целофані), ну і так ще різні дрібниці - косметика, для квартири різні госп.дрібнички купували. Але… для мене подарунки - це моя мова кохання, тобто я не буду зустрічатися, якщо мені на свято принесуть листівку, зроблену своїми руками чи просто замовлять суші. І ми це обговорюємо в перший місяць . При цьому чоловіки розповідають, а які у них мови кохання і я вже думаю, потрібно воно мені чи ні