У меня мини-морковка молодая
Разноцветные чери целое лукошко
И бейби паприка
Вот ем и думаю.. а на фига?
Все то состаримся. Плюс минус все выглядим на свой возраст если зубы в порядке...
Разноцветные чери целое лукошко
И бейби паприка
Вот ем и думаю.. а на фига?
Ответ для4мама
Прям чекала тему, бо сфоткала свої ліниві голубці :)))
Два таких втоптала. Смачно. Їм тільки те, що мені смакує.
Джулияробертс• 19 июня 2023
Ответ для4мама
Поділіться рецептом! Це фарш на капусті запечений?
Ответ дляДжулияробертс
Так, мене інста, тікток і тд задовбали цими рецептами, взяла і зробила.
Молоду капусту великими колами нарізати. Покласти на деко змащене олією. Зверху - фарш (у мене індичка + цибуля, сіль, спеції). Зверху фаршу - суміш сметана + яйце + спеції за смаком (я гірчичку люблю додати)
І у розігріту духовку. Напевне на півгодини. Я на 180 градусах режим ’верх/низ’ переважно все випікаю.
Ще потім можна сиром прикрасити поки гаряче. Але я щось не встигла, збігалася.
Джулияробертс• 19 июня 2023
Ответ для4мама
Дуже дякую, треба зробити. Ех, а в мене ні інсти, ні тіктоку, тільки тут інфа
ПанВиктория• 19 июня 2023
А я їла таку каламуть 😅 кисломолочний сир + вершки + полуниця + трошки цукру - все це через блендер. Воно для мене як морозиво, але не заморожене)
Ответ дляПанВиктория
Сырковая масса
Ответ для4мама
Смак на звичайнi голубцi схожий?