Не обижаюсь• 19 июня 2023

Як би Ви вчинили з чоловіком і родиною?

За кордоном з сімʼєю. Фінансова сторона на чоловіку. Моя зп 200 дол тут на тиждень з урахуванням що є житло і транспорт. Відбулась зрада і немає куди вигнати, немає куди самій піти. Тільки як зняли будинок на рік. Вигнала в іншу кімнату, але то таке, ходить по пʼятам, думає що це фігня і я помирюсь. Дитина в шоці, шкребе себе, просить пробачити тата.
Я остаточно вирішила розлучення, але в Украіні, тут не розлучать і не знаю як це вплине на виїзд і тд.
Щоб Ви зробили? Як донести чол і дитині що сімʼї немає, не треба скиглити. І як би поступили з недочоловіком?
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляГарні диньки
Нема слів,шо реально проститутку купив?
Так

Гарні диньки• 19 июня 2023
Сідайте і говоріть з дитиною,щоб цей мудак не настроював сина проти Вас. Скажіть,шо це не перший епізод такий,шо татові 40 років,молодість йде і він так намагається компенсувати. Але в родині так не роблять,коханим не зраджують,якось спілкуються,терплять,знаходять вихід. Так вкажіть,тато ходить до проституток,носить гроші на подібні послуги. Він може заразитися хворобою і принести це нам в родину,я тепер з ним гидую лягати і ліжко,не кажучи вже про те,шо тато просто знищує таким діями наші з ним відносини.
Борисфенка• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Купив просто повію)
Так і ви собі купіть. Що за проблеми?
Ацетилсалициловая кислота• 19 июня 2023
Подумаешь,мелочи жизни,муж содержит может ошибиться разок,тем более за бугром
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
Вы в Польше или Чехии ?
Делайте новые паспорта и с ними выезжаете. Вас по второму паспорту нереально отследить где вы жили. Нет единой системы/базы.
То есть с новым паспортом вы только только решились на выезд с Украины.
Ребенок украинскую школу тянул как вторую?
Інша країна, неважливо. Син ходить у приватну, теж не потягну її, там і укр і кембрід.програми, онлайн не тягнули.
Тролю як можу• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Дякую) А я в тому стані коли розсипаюсь(
Ні! Немаєте права, життя одне, пожалійте себе, пожалійте внутрішню свою дитинку, що ж Ви робите з нею !?
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ещё и деньги потратил.... А если без шуток, я бы такого не простила. И терпилой бы не была
І я не буду
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Автор, як узнали? Він що , навіть не заперечував?
Брехав до останнього) не знав що саме я знаю. Спочатку по його поведінці зрозуміла, потім скрін переписки і оплати знайшла
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вже не разок

Тролю як можу• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Дякую🌸🌸
Київ. Є де жити і що здавати + навіть ця робота була б мінімально ок. Боюсь їхати додому і все. Реву тут більше року, працювала з психотерапевтом, травма свідка, я така трохи панікер.
та капець з Вами, я в Києві, ні куди не виїзжала, слухайте вертайтесь, напевно Вам подобається стан жертви.
Ушла и Пришла• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Це ви кому адресуєте? Я ж не підкладала під чоловіка нікого
Причем здесь это
Зачем ребёнку это рассказыаать(
Гарні диньки• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Син хоче в Київ? Я б поверталася додому,це жах. Ця гадіна настроїть сина проти Вас,вони Вас вдвох пресуватимуть,шо погана мама розвалює родину. Тут або повертатися і подавати на суд на розлучення. Або жити заради перспектив сину в навчанні і адаптації. Но з таким життям Ви згризетесь і заробите собі рак. Тому шо чоловік тепер купуватиме собі регулярно,раз в пару місяців і вже особо скриватися не буде. Він же знав, шо діватися Вам нікуди,грошей нема толком,приватна школа, майбутнє сина,знав шо чуть шо буде маніпулювати дитиною,шо мама розвалює родину. Того і спокійно дозволив собі проститутку.
Успокойся_Успокойся• 19 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
Тогда едьте в Украину. Делайте два новых загранпаспорта.
Подавайте на развод, на алименты.
Наймите за недорого адвоката, который бы ваши интересы представлял в суде когда вы выедёте.

С чистыми паспортами едете в Ирландию, Германию, Финляндию как беженец.
Единой базы по ЕС нет.
А ничего, что это мошенничество?
Маруська Му• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Аа ваш муж состоятельный такой, что может 1000$ только за школу отдать ребенку?

Ну тогда я б крепко подумала прежде чем разводится и расходится.
Пусть и дальше содержит вас, все оплачивает, даёт деньги и живите как соседи. Что толку с вашей удаленки, если на нее даже квартиру не снять и понизить уровень доходов и образования ребенка.
Не факт, что ваш сын помыкавшись по съёмным комнатам с вами, не перебежит на сторону обеспеченного отца, который его будет задаривать подарками и баловать по курортам и развлекаловкам. Уже в моем окружении два таких примера.
Живите пока с ним, играйте свою роль.
А там ищите работу/мужика/ учитесь. Уйдете, как на ноги станете.
Маруська Му• 19 июня 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А ничего, что это мошенничество?
А в чем мошенничество?
Человек развелся с мужем уехал в Украину - не бомжевать же ей под мостом ? В Украине страшно - поехала в ЕС как беженец.
Усатая полосатая• 19 июня 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А ничего, что это мошенничество?
Нет.
Гарні диньки• 19 июня 2023
Ответ дляМаруська Му

Живите пока с ним, играйте свою роль.
Так і буде,батько буде настроювати дитину,а мама розвалить родину і поселить сина в найману конурку на безгрошів´я. Син буде вважати Вас винною і це йому зіпсує родинне життя в майбутньому. В хлопця лишаться установки,шо якщо дуже треба-то можна періодично злити в покупну бабу,це дрібнички,а дружина має терпіти і дивитися крізь пальці. А якщо брикається,то паршива мама-розвалює родину
Люблю Украину• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Вже раз пробачила, більше ні. Тим паче особливо винним не почувається, а типу я винна))) тому немає приводів пообачати, це буде повторюватись
А чому ви винні? Ви його на неї запхнули?
Успокойся_Успокойся• 19 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
А в чем мошенничество?
Мошенничество дважды получать защиту в странах ЕС

Первоклашка Я• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
А якщо він не дає, лізе, торкається, строчить котиків.
Первоклашка Я• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
А в чому ви винні? На його думку?
Оскорбляю всячески• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Працюю. Але крім віддаленої з України нічого не можу, не знаю мови. Пішла швачкою, хоча не була нею, кинули (( Короче, хоч в петлю
Я бы уехала.
В другую страну.
Ребёнок хочет с папой - его дело.
Гидроусилитель руля• 19 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
что видит? процесс как папа изменяет маме?
А может нужно было эту тему без его присутствия обсудить с мужем?
Видеть то, что родители в ссоре это другое, все можно обьяснить без такой драмы и травмы
уверенна,что автор втянула сына в разборки родителей,боясь чтобы её не обвинил в разводе.
надо иметь внутреннюю силу взрослого человека,чтобы решать супружеские раздоры,не втягивая ни в чем неповинного ребенка,а не как истеричная жиночка.
Маруська Му• 19 июня 2023
Ответ дляГарні диньки
Зря автор не имея четкого плана отступления ввела сын в курс дела.
Можно же было просто сказать, что поругались с отцом и не разговариваем.
Спим отдельно.

Надо было сначала план ухода продумать, а не вываливать подростку все нижнее белье супругов. А потом как уже все подготовлено так и карты открывать.
Оскорбляю всячески• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ранее, статус не давали, сейчас дали. Но здесь выплат нет, все сами. Статус дают один раз, в др стране не откроют теперь уже(
Все не так. В Германию многие уехали после других стран.
Маруська Му• 19 июня 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Она в первый раз не получила никакую защиту. А жила на документах мужа - воссоединение семьи. И муж ее финансировал
Люблю Украину• 19 июня 2023
Вчіть мову і шукайте роботу
Гидроусилитель руля• 19 июня 2023
ну прожили уже около 15 лет.всё,хватит.
ребенок не в пеленках,а наоборот- в сложном периоде,когда надо думать о нем,а не о том куда папка вставил.
Гидроусилитель руля• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Не потягну(
а что такое? муж тянет вас всех,а вы себя не можете обеспечить минимально.
не можете - значит живите в тех обстоятельствах,что сложились и делайте хоть что-нибудь для своей самостоятельности и свободы.

похоже, вы из тех,что принципиально не будут мыть чужие унитазы, даже если это жизненно необходимо.
почему-то вас не жаль...
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ну як же, не так подивилась, не так сказала і тд, а він взагалі рані від мене паскади мусив зализувати)))