ЗавЛабСнаб• 19 июня 2023

Син не зміг привітати тата з Днем батька, бо той в загулі

Незнаю, як допомогти сину.
Сину 12 років, сьогодні вкотре плакав, що тато вже 2 дні не бере від нього трубку, дуже за ним сумує.
Тато наш після сварки пішов з дому, він так часто робить.
Я не знаю що мені робити, дитина плаче, так шкода його.
Чоловіку думала подзвонити, висказати, але це все рівно буде "як об стінку горохом"(
Всміхайлик• 19 июня 2023
Ну пора объяснить мальчику,что папа у него козел.

Бавовнятий Пупс• 19 июня 2023
У 12 років звичайно діти вже розуміють що до чого. Сходіть до дитячого психолога якщо аж плаче
автор ЗавЛабСнаб • 19 июня 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Думала про це, але як психолог допоможе нелюбити тата?
Вапщета• 19 июня 2023
Объясните сыну, что таких пап как ваш с этим праздником не поздравляют. Да и что взять с алкаша, который уходит из дома. Мальчишке вашему сочувствую.
Бавовнятий Пупс• 19 июня 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну ваш чоловік робить так вже вкотре, ви сама про це пишете. Які ще привітання з днем батька? Чи то ви сама намагаєтесь через сина знайти слабке місце в чоловікові та давити на жалість
Рятівник Малібу• 19 июня 2023
Син взагалі не розуміє ситуацію? Скажіть як є, він досить дорослий. Поясніть, а не дивіться як дитина ридає.
автор ЗавЛабСнаб • 19 июня 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ні, син дзвонив йому, мене не було тоді дома. Потім мені розповів, що хотів привітати тата, дзвонив йому і писав.
курасаны• 19 июня 2023
Головне є мама,скажіть поїхав в відрядження,син і згадувати тиждень не буде.
Акуна_Матата• 19 июня 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
А это нормально, что ребенок страдает? Вырастет и его зоной комфорта будут стервы, которые недоступны и его динамят. Лучше заняться поиском психолога сейчас.

Треба ось так• 19 июня 2023
Ответ дляВсміхайлик
Та і мама цікава таке терпіти, син потім в неї і запитає,навіщо вона це робила
Зоркая Зорро• 19 июня 2023
Допомагати потрібно було 13 років тому, а зараз поясніть, що не з дитининою щось не так, а батько кретин.
Мастер Пис• 19 июня 2023
Шо ж эта за такое ранимое дитё, раз его травмирует такая ситуация?
Like-995b• 19 июня 2023
А от вас возьмет трубку?
Зоркая Зорро• 19 июня 2023
Ответ дляМастер Пис
Дитина нормальна. В такому віці нормально тягнутись до батьків.
курасаны• 19 июня 2023
Ответ дляМастер Пис
Видно тато такий хороший,бо мої і не згадують.
Маю сечі• 19 июня 2023
Чому син у 12років плакав за татом??
В такому віці це дивно
Якщо його так ранить то сходіть до психолога
Мастер Пис• 19 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
тянуться к родителям нормально... но плакать из-за того что папа не берет трубку? зная что он в загуле.... ну не знаю
автор ЗавЛабСнаб • 19 июня 2023
Ответ дляLike-995b
А от вас возьмет трубку?
Думаю, що зможу дозвонитись, як не сьогодні, то завтра, як не завтра, то ...
НеВРотик• 19 июня 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
А смысл? Сын думает , что это решит что то глобально?

Міні-бікіні• 19 июня 2023
Ви сильно залежите від чоловіка?
Like-995b• 19 июня 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
И что?
Не кую, не мелю• 19 июня 2023
В 12 лет рыдает? А спортом каким-то занимается? У меня дочке 12, не рыдала даже когда ногу сломала.
Да и праздник этот искусственный никому не нужен, так и объясните малышу.
Мастер Пис• 19 июня 2023
Ответ длякурасаны
та тут даже не в папе дело, а в острой реакции ребенка... имхо
Зоркая Зорро• 19 июня 2023
Ответ дляМастер Пис
Це більш нормально, аніж писати ’про ранимое дите’
автор ЗавЛабСнаб • 19 июня 2023
Ответ дляLike-995b
И что?
Це була відповідь на Ваше питання вище.
Ви забули?
рукиЖимолости• 19 июня 2023
Мда. Моему ребенку 6. Никогда не будет из-за такого плакать. Папа много работает, папа почти не участвует в жизни, и поэтому нет привязанности. Папу любит, но без болезненности этой. За границей прекрасно себя чувствовал только со мной
Like-995b• 19 июня 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Це була відповідь на Ваше питання вище.
Ви забули?
Удачи вам
Мастер Пис• 19 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
а что ’ранимое дите’ это обидная фраза?
Міні-бікіні• 19 июня 2023
Автор, мені здається, що це ви передали свої переживання дитині, і справа не в святі, а в тому, що дитина і ви чекаєте, що він повернеться
автор ЗавЛабСнаб • 19 июня 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Звичайно син його чекає