Душка-свекрушка)))• 20 июня 2023
Чи є тут сімейні пари у яких не було сексу під час місячних?
10 років у шлюбі. За весь час сексу у місячні не було. Мені неприємно, чоловік не наполягав.
Результат:
вже голосів:
355 (63.62%)
Не було
203 (36.38%)
Був
Пополняю_Карму• 20 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
И, кстати, продвинутые и прогрессивные священники, что не делает их менее верующими и набожными, даже причащают женщин во время месячных. В отличие от священников не очень образованных, которые даже в храм женщинам в эти дни ходить не велят.
И секс в пост разрешают, если видят, что воздержание супругам не по силам. Потому что в сексе между супругами греха нет.
Понимаю вас, со многим согласна.
Но секс в месячные это все же вопрос гигиены, эстетики. Не для всех.
постою_послушаю• 20 июня 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Понимаю вас, со многим согласна.
Ну да.
На привозе• 20 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Двічі. Стало трохи краще в тому, що сильний біль не кожен раз, а ось дуже рясні виділення нікуди не ділись. У лікаря була, поставили вперше ендометріоз, сказала лікар краще за все його лікує клімакс, ну я і пішла.
А в мене після родів і болі пропали, але місячне стало таким скудним, що я аж переживаю. Раніше 5 днів, 2 пачки прокладок.
Тепер же 2 дні, пів пачки.
Лікар каже радуйся, але мене щось це турбує
Тепер же 2 дні, пів пачки.
Ластоноша• 20 июня 2023
Ответ дляНа привозе
Тепер же 2 дні, пів пачки.
Дещо в мене таки стало краще, як мінімум, після першої вагітності, зʼявилась самостійна овуляція і більш-менш регулярний цикл, то я, навіть, без допомоги другим завагітніла. Після другого лікарі вже не бачать мій СПКЯ, а от з місячними біда так і лишилась.
Хомо_сапиенс• 06 июля 2023
’Справжній пірат не боїться кривавих морів!’
’Справжнього самурая не лякає кров на його катані!’