Форс мажор• 20 июня 2023

Чи вертають ВПО за невиплачені місяця?

Доброго дня!

Якщо переїхали в інше місто, пропуски за минулі місяці виплатять? Чи треба буде звертатися знову в ЦНАП?
Бабо-лебідка• 20 июня 2023
О каких пропусках идёт речь? Вы же сразу в городе новом оформляете заново. Может не поняла вопрос.
В общем, вы оформляетесь в новом городе и с этой даты вам платят они, за предыдущие месяцы оплата идёт типа из того, города, где были до оформлены. Например, моя сестра оформила впо в одном городе, прожила там 2 месяца, но выплат ещё не было. Переехала в другой. Ей заплатили одним платежем 4к за те два месяца, и 2к отдельно за месяц, в котором оформилась в новом городе.
Надеюсь, помогла)
Малая Налегке• 20 июня 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Надеюсь, помогла)
Например смена места жительства в Дие вы пределах одного города, выплаты прекращаются пока в соцзахист не придешь
Бабо-лебідка• 20 июня 2023
Ответ дляМалая Налегке
Да, сейчас просто поменять адрес в Дие не достаточно, надо идти к ним
Yana 290890• 20 июня 2023
Сьогодні зайшли кошти за травень червень, в соц захисті підтвердили нарахування за ці місяці. А от за березень і квітень навряд чи будуть( через зміну адреси через дію вони були нараховані в іншій області а куди далі не відомо, перерахунок навряд чи зроблять. Дзвонила на гарячу лінію, зверталася в ЦНАП і в соц захист.
Juls-09c6• 20 июня 2023
Мені сьогодні зайшли кошти за березень, квітень, травень,червень. Змінювала в дії місце реєстрації, потім зверталася до УСЗН, сказали виплати за всі місяці прийдуть одразу. Сьогодні нарешті дочекалася
Kristi1903• 20 июня 2023
Это какая область?
Juls-09c6• 20 июня 2023
Ответ дляKristi1903
Это какая область?
Одеська
Praffiv• 21 июня 2023
Ответ дляJuls-09c6
Скільки часу чекали? В мене такаж ситуація, досі нічого немає, 1 червня писала заяву.