Юлия-fff6• 20 июня 2023

ВПО Київ

Добрий день. Хтось отримав виплату ВПО?
Веруничка• 20 июня 2023
Ещё нет
Ksu-Ksu-72b5• 20 июня 2023
Харьков нет:(
Praffiv• 20 июня 2023
Дніпро чекаю ще
катерина12009• 20 июня 2023
Ні
Таня Шевченко• 20 июня 2023
Звонила сюда
Сказали ждите
Himb12• 20 июня 2023
Только что пришли,Приват,Киев
Kasper-91d1• 20 июня 2023
Днепр пришли только что на приват
KJulia92• 20 июня 2023
Прийшли тільки що на Ощад Харківська область
Egorah• 20 июня 2023
Ответ дляKJulia92
Доброго дня,скажить будь ласка а в який район Харьковської області Вам прийшло пособіе ВПО на Ощад за червень місяць?дякую та гарного дня.
revold• 20 июня 2023
Ответ дляТаня Шевченко
Звонила сюда
Сказали ждите
А что ещё скажут ?))до конца месяца будет .
revold• 20 июня 2023
Всем пришло и ни одного скрина ?))))ну ну )тоже напишу что пришло )
Анонімус• 20 июня 2023
Ответ дляrevold
Не всіж брехло як ви...
Сергей -ca20• 20 июня 2023
Киев пришли только что.
Анонімус• 20 июня 2023
Киев пришло только что
revold• 20 июня 2023
Ответ дляАнонімус
Не всіж брехло як ви...
Не все такое хамло как вы .к счастью .
Анонімус• 20 июня 2023
Ответ дляrevold
Не все такое хамло как вы .к счастью .
Лучше быть хамло, чем брехло
revold• 20 июня 2023
Ответ дляАнонімус
Лучше быть хамло, чем брехло
Я извиняюсь ,вы тупое ?или контекст не был понятен ?что без скрина все могут написать что ’мне пришло ’..
Himb12• 20 июня 2023
Ответ дляrevold
У мене питання,а навіщо вам чужий скрін? Люди відписуються кому пришло, і який банк.Чи вони повинні повністю звітувати своєю особистою інформацією.Я теж написала ,що пришли,але вибачте свої скрін смс я не повинна нікуди скидувати .
Веруничка• 20 июня 2023
ВПО отримають гарантовані виплати за червень

Вчасність виплат внутрішньо переміщеним особам знаходиться на особливому контролі Мінсоцполітики та Мінреінтеграції.

Станом на 20 червня в повному обсязі погашено заборгованість по грошовій допомозі на проживання для ВПО за перший та другий виплатні періоди червня.

За цей період на виплати внутрішньо переміщеним особам загалом було спрямовано понад 2,7 млрд гривень. Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка складає 3 тис. гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тис. гривень для решти ВПО.

Якщо маєте питання щодо виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером 👉 (066) 813-62-39.

➡️ Гуманітарне реагування
Lydmila408• 20 июня 2023
Вінницька обл
Приват.
Тільки що отримали.
revold• 20 июня 2023
Инфы о транше нету .что это за деньги хз .
Анонімус• 20 июня 2023
Ответ дляrevold
Ну и кто хамло? Ты в общем убитый брехливый гной!!! Больше диалога не будет
revold• 20 июня 2023
Ответ дляАнонімус
Та сходи убейся) если ты тупое ,моей вины в этом нет )прощай
Анонімус• 20 июня 2023
Ответ дляrevold
Вон собака, я скинул тебе скриншот. Убедись пес
revold• 20 июня 2023
Ответ дляАнонімус
Господи ,какое ты конченое )))сходи поплачь )
Linga2017• 20 июня 2023
В начале месяца тоже не было видно транжа.Выплатели а потом появилось.
revold• 20 июня 2023
Ответ дляLinga2017
Может и так будет ..+- завтра узнаем ,но шо то не сильно верится )
Марія26121993• 20 июня 2023
Киев Ощад, пришли
галина-6de2• 20 июня 2023
Донецк.обл.пришли на ощад.в 15ч.30м
Валентина-68df• 20 июня 2023