Поліцейський патруль• 23 июня 2023

где вы находили семью для временного проживания в Германии?

Для нас это желательно, так как с нами пожилые люди с хроническими заболеваниями, лагерь может быть опасен в плане вирусов.
В чате в телеграм человек предлагает пожить у него до момента оформления документов.
Насколько это безопасно? Это может быть маньяк?
Сунуся в чужі справи• 24 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
аа, зрозуміла, тобто спочатку треба сплатити пару місяців оренди, а потім платитиме Джобцентр? так відразу і домовлятися з господарем?
підходять тільки квартири з поміткою для українців? а прописка потрібна, щоб оформити параграф 24? дякую
Автор, при переписці з власником уточнюйте чи влаштовує оплата Джобцентром. Вас власник в перший же день приїзду може прописати у квартирі і почати оформлення 24 параграфу і погодження з Джобцентром. Ось буквально закінчила таким же чином оформлення на тому тижні.

Астановитесь• 24 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Яка приблизно сума потрібна для оплати житла, поко оформляться документы?
автор Поліцейський патруль • 24 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
дякую, там зараз, на жаль, і об´яв немає для українців( лише старі, давні(
Ответ дляzoya_25
При оренді ще потрібно Кауціон внести (залог).
це скільки приблизно зазвичай?
Ответ дляСунуся в чужі справи
а скільки займає таке оформлення? ви заїхали в пусту квартиру чи з меблями?
Свій варік• 24 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
але ж якщо він сам живе на оренді через Джобцентр, виходить,він все одно не може приймати біженців? то ж варіант відпадає.
та і страшно, до незнайомця одинокого з телеграма їхати...
Тогда вам есть смысл ехать в лагерь и через лагерь уже ждать расселения. В семье может быть и хуже , чем в лагере, если с хозяевами не уживётесь.
zoya_25• 24 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
це скільки приблизно зазвичай?
Залежить від власника. Як правило - орендна плата за місяць. Але у нас за 3 кімнатну 1200. Це більше 2 орендних плат. Але знайти житло дуже важко, тому погодилися. Джобцентр перейняв Кауціон на себе, з нас вираховують кожен місяць 50€
Копирайторша• 08 июля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Сколько времени у вас заняло оформление что бы уже джоб платил за квартиру?
ukr.diasporaDE• 13 июля 2023
Я бывшая киевлянка, живу уже больше 20 лет в Германии. Сдавала квартиру для беженцев из Украины. Они решили вернуться, нужно поступать в вуз. Так что теперь 3-х комнатная квартира пустует. Буду рада помочь хорошим людям.