Ласую колобками• сегодня в 00:03

Тема політики, війни. Ви б розсталися?

Через політичні погляди, коли б дуже сильно його любили. Але говорить що не все так однозначно…і т д Що часто брешуть про війну. І т. д.
І багато всього різного на цю тему.
Наша взяла• сегодня в 14:36
Ответ дляПрибираю щодня
ну запитайте прямо, хто в цій війні жервта, а хто агресор. Якщо у нього не все так однозначно в цьому питанні, то можна зливати воду, це консерва.
І рано чи пізно це гівно полізе з усіх щілин.
«Захід нам давав зброю тому, що ми єдині, хто виконує їхні завдання. Ми ті, яким весело та прикольно вбивати та воювати», - Карась
https://www.facebook.com/watch/?v=811226321240496

«Нам прикольно вбивати і прикольно воювати», – лідер праворадикалів Карась про те, чому Україна отримує військову допомогу
Лідер ультраправої організації С14 (зараз – «Основа майбутнього») Євген Карась заявив, що якщо націоналісти прийдуть до влади, Україна стане проблемою не лише для Європи, а й для багатьох країн світу.

Про це він сказав під час «Бандерівських читань» у Києві.

«Нам зараз дали стільки зброї не тому, що ми хороші, а тому що ми єдині, хто готовий виконувати завдання Заходу, тому що нам весело, нам прикольно вбивати і прикольно воювати», – заявив Карась.
https://www.volynnews.com/news/all/lider-ultraprav...

Великий сатирик• сегодня в 14:56
Даже не знаю какая картинка сюда больше подойдет
Русланка з гілки• сегодня в 16:05
Да, с глупыми людьми строить будущее ненадежно
Русланка з гілки• 2 часа назад
Ответ дляЗавжди мало
Ви все одно розбіжитесь, просто не зараз. Коли людина тупа і підла, позбавлена принципів, це завжди закінчується погано. Оце зараз букетно-цукерочне відійде, і почне лізти справжня натура. Це ви почули перший дзвіночок. Насолоджуйтесь стосунками поки є. Чого ото робити різкі рухи.
Согласна
Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляНаша взяла

я не думаю, що якийсь карась настільки глибоко обізнаний, чому захід дає нам зброю. Але звісно основна причина - не альтруїзм.