ВЫВсеВрете• 24 июня 2023
Скільки подарувати на дн?
Дн у подруги, не святкує ,але ми зберемось в неї вдома трошки відмітить) сквльки грошей подарувати? Не Київ, якщо шо. Я одна.
Результат:
вже голосів:
29 (43.94%)
≥500 грн
26 (39.39%)
1000 грн
11 (16.67%)
700 грн
Стервочка• 24 июня 2023
Причому тут Київ не Київ, дивіться по своїм можливостям. Чи думаєте в Києві тількі багаті люди живуть? Помиляєтеся
Сало не люблю• 24 июня 2023
Як заведено більш менш.В мене 2 подруги,не святкуємо,але збираємося після д.н коли вийде.Даруємо по 1 т.Іменинник пригощає вечерею легкою.
Попельшка• 24 июня 2023
Я на днях привітала подругу косметика 1500+ квіти. Не святкує взагалі. 500 це взагалі смішно якось
Госпожа Белладонна• 24 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
І я за 1000. Якщо символічно.
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Розпитувала в знайомої в Британії, що дарують. Каже, що пляшка вина ок. Це в нас вивернуться, кредит візьмуть, комуналку не заплатять щоб що? Тим більше не святкує, нащо вітати подарунками?
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
А ви суто поїсти і випити на др? Ну ок))
Вічний двигун• 24 июня 2023
В Ирландии на детский ДР дарят 20 евро. Минималка у них около 2 тыс евро.
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Я відсвяткувати і поспілкуватися.
Якщо людина не святкує, значить нема бажання. Чого лізти межи очі зі своїми подарунками?
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
Ось це логічно і правильно 👍
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
Я відсвяткувати і поспілкуватися.
В мене не має таких подруг на щастя). Ми(4 подпуги) не святкуємо вже років 10, але вітаємо одна одну.
П.с. спілкуємось кожну п´ятницю якщо що
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
На свій день народження прошу не дарувати подарунки, в мене все є, ліпше щось смачне принести якщо вдома святкую. Якщо хтось бажає витратитися, прошу заДонатити в мою честь на свій вибір тому, хто потребує.
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
Як благородно))
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
П.с. спілкуємось кожну п´ятницю якщо що
І який сенс цих подарунків? Чи не простіше кожен сам собі купити саме те, що бажаєш? Щось не підійшло, там не вгадав, потім валяється те барахло, дратує. Логіки 0
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
Ніколи ніякого барахла. Ми спілкуємося і знаємо одна про одну все. Якщо людину знаю не дуже добре то звичайно дарую гроші чи сертифікат по інтересах.
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Нащо дарувати людині, яку знаєте не дуже добре і вона не святкує, гроші чи сертифікат? Щоби що?
Указка• 24 июня 2023
Смотрите по своим возможностям. 500-700 вполне достаточно. Это на Советчице меньше 100 у.е с рыла не дарят
Катастрофа• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
Бо ніхто не вистрибує. Все чисто символічно. Навіть коли мають гроші. Тому вони добре живуть. А наші злидні злиднями, але вивернуться...це те саме що злиднота, зато телефон за 50 тис в кредит. Вважаю що 500 грн достатньо. Тим більше якщо грошей немає. В мене теж є заможні родичі у Франції. Ніяких дорогих подарунків. Зато самі відпочивають на дорогих курортах.але всі подарунки родичам і родичам символічні. Треба вчитися.
Эскиз бесконечности• 24 июня 2023
Дивіться як Вам зручно
Сама теж майже не святкувала своє дн,пішло не мало
Торт 350,пляшка вина 350,фрукти,морозиво,легенький салат і суші ще 1000+
Менше точно ніхто не поставить
ВЫВсеВрете
• 24 июня 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дивіться як Вам зручно
Менше точно ніхто не поставить
Та знаю, своє святкувала не так давно ,точніше просто скромно зібрались з подружками в мене вдома,я не святкувала а чисто ьакчшоб зустрітись
Эскиз бесконечности• 24 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Головне увага,а не подарунок
ВЫВсеВрете
• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Мені і 100 баксів до війни смішно було
Зараз не та ситуація
ВЫВсеВрете
• 24 июня 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Головне увага,а не подарунок
Хех, правильно кажете
Сало не люблю• 24 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну то яку суму вам вам дарували,то і ви на стільки.Ми зустрічаємося в нормальному місці,салат і вина 200 грам вже 500 грн.,а ще мʼясо чи риба,то більше.
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Мені і 100 баксів до війни смішно було
Зараз не та ситуація
То до чого ваше питання? Дивіться по своїй ситуації і можливостях.