ВЫВсеВрете• 24 июня 2023

Скільки подарувати на дн?

Дн у подруги, не святкує ,але ми зберемось в неї вдома трошки відмітить) сквльки грошей подарувати? Не Київ, якщо шо. Я одна.
Результат:
вже голосів: 66
29 (43.94%) ≥500 грн
26 (39.39%) 1000 грн
11 (16.67%) 700 грн
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
Нащо дарувати людині, яку знаєте не дуже добре і вона не святкує, гроші чи сертифікат? Щоби що?
Я писала, що ми з подругами не святкуємо. Якщо йду на святкування до просто знайомих то дарую гроші чи сертифікат. Ч
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Чому не даруєте знайомим без святкування? Чи до знайомих ви цитую вашими словами:
А ви суто поїсти і випити на др? Ну ок))
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
Ви поняття близькі друзі і знайомі не розрізняєте?
Ну ок.
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Ну ок.
У вас питання було про поїсти і напитися, нічого про близьких друзів. Свої ж слова розрізняєте? Я тепер зрозуміла, ви 3 подругам даруєте подарунки без їжі і алкоголю, всі ці няшки окремо щопʼятниці кожна за свій рахунок. всім іншим подарунки лише в обмін на харчування і розпивання напоїв. Ну Ок) виправте мене якщо щось невірно зрозуміла.
Попельшка• 24 июня 2023
Ответ дляКопуша
Вам нічим зайнятись? ))Почитайте питання автора, там про подругу.
Копуша• 24 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Це ж очевидно, ви праві, нічим. Так що щодо мого запитання вище?