Аня+Федя=Данил• 24 июня 2023

Заява Дуди, чому Польша в бойовій готовності?

⚡️Президент Польщі Анджей Дуда дав наказ привести армію країни в стан підвищенної бойової готовності.

Хто розуміє?
Поясніть,будь ласка.
oleshenka• 24 июня 2023
Де докази?

Ольчик1998• 24 июня 2023
Ой, то що пишуть, то все не точно так є нажаль
Shopaholic_UA• 24 июня 2023
Теж тільки прочитала.
LudaSHS• 24 июня 2023
Ну у них спильный кордон.
А там хаос в рашке
GaleTTa• 24 июня 2023
У них там что-то на границе с Беларусью было недавно, взрывы какие-то. Они согнали туда много военной техники. Знакомые говорили что целый день ехала военная техника мимо дома
25Lida• 24 июня 2023
Нестабильность в мире. Раша как обезьяна с гранатой. И что в голове у психически больного у власти в рашастане. Поляки перестраховуются, и я так думаю, что не только поляки.
Юся шопоголик• 24 июня 2023
Деруни багато техніки стягнули на кордони з Польщею, але я то давніше вже читала
LudaSHS• 24 июня 2023
Однак насправді ж цитата польського президента звучить наступним чином:

“Через ситуацію в росії сьогодні вранці ми провели консультації з прем’єр-міністром, міністерством національної оборони та союзниками. Перебіг подій за нашим східним кордоном перебуває під постійним наглядом”, – заявив Анджей Дуда.
dajkiri-irina• 24 июня 2023
Польша второй год в боевой готовности

LudaSHS• 24 июня 2023
Оригинал. https://twitter.com/AndrzejDuda/status/16725047504...
Vlada-Maria• 24 июня 2023
Ответ дляShopaholic_UA
Теж тільки прочитала.
Бо бояться. що Крулєвецька область росії буде проситись до складу Польщі, користуючись моментом. А кому то ’щастя’ треба?
noree• 24 июня 2023
Сьогодні о 17 звернення білоруської опозиції до народу. Подивимось чим це все закінчиться. Польща розуміє, що через декілька годин потік біженців може до них нагрянути.
_Katya_1985• 24 июня 2023
Ответ дляnoree
и о них их с автоматами будут встречать?
Vlada-Maria• 24 июня 2023
А як орду інакше зустрічати?
HelloKitty18• 24 июня 2023
Ответ дляЮся шопоголик
А Лукаш втік.
ksena555• 24 июня 2023
Не пише такого в прямій мові, не вводьте в оману
Перебіг подій за східним кордоном є моніторований, сказав Дуда
Klodia• 24 июня 2023
Было бы странно, если бы страна, имеющая общую границу с соседом- террористом, который сейчас устраивает переворот, не приготовилась бы.
nata.ant• 24 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
І де тут про бойову готовність? Ви читаєте те що постите
nata.ant• 24 июня 2023
Автор,тут ссилку кинули на твітер там взагалі і слова немає ні про яку боєву готовність армії

lilu1990• 24 июня 2023
А что тут странного. Готовятся к вводу миротворческих войск в беларашу
ksena555• 24 июня 2023
Ответ дляlilu1990
Які війська????
Ви хоч, якщо не знаєте польської, то в перекладач киньте і гляньте пряму мову
nata.ant• 24 июня 2023
Автор закривайте тему,вкид зробили,а дуда і сам не в курсі,що таке казав )
lilu1990• 24 июня 2023
Ответ дляksena555
Які війська????
Я визуализирую
ksena555• 24 июня 2023
Ответ дляlilu1990
Я визуализирую
Ааа, тоді ясно
LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Конечно
И нет там никакой боевой. Вы что тут вычитали?
nata.ant• 24 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Конечно
Те що й ви)я думала що ви пишите про бойову готовність
ElenaMari• 24 июня 2023
Автор сейчас все армии мира в готовности и давно, вы думаете третья мировая это сказки, как по мне дело времени
ElenaMari• 24 июня 2023
Самое ужасное если захлеснет всех, как мы увидим сколько стран стали на ту сторону, все в шоке будут(. Надеемся что не допустят
S-lana• 24 июня 2023
Ніхто не знає як скінчиться те, що почалося в рашці.Тому поляків і на стрьомі.Коаще хай так.Воои вже всі побачили чото можна від рашки з бульбашками чекати.
LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Пост 8
Я пишу что на самом деле сказано