Аня+Федя=Данил• 24 июня 2023

Заява Дуди, чому Польша в бойовій готовності?

⚡️Президент Польщі Анджей Дуда дав наказ привести армію країни в стан підвищенної бойової готовності.

Хто розуміє?
Поясніть,будь ласка.
mar minor• 24 июня 2023
Польша терпилы у них российской ракетой людей убило , закопали и мычат .

Аноли_и• 24 июня 2023
Ответ дляElenaMari
Самое ужасное если захлеснет всех, как мы увидим сколько стран стали на ту сторону, все в шоке будут(. Надеемся что не допустят
И сколько же стран?
ZhukOlena• 24 июня 2023
Ответ для_Katya_1985
и о них их с автоматами будут встречать?
А нафіга їм біженці-кацапи???
ksusha1155• 24 июня 2023
Бо поряд Білоруси.. всі на стрьомі.
ksusha1155• 24 июня 2023
Ответ дляnoree
Сьогодні о 17 звернення білоруської опозиції до народу. Подивимось чим це все закінчиться. Польща розуміє, що через декілька годин потік біженців може до них нагрянути.
Ого, круто.. невже Луку скинути?
vihola• 24 июня 2023
Бояться, що парашинці будуть кидатись на кордони як сирійці, яких вони привезли якось до білорусі щоб поржати з поляків.
Балтійські країни наче оголосили вже що парашенців приймати не будуть.
noree• 24 июня 2023
Ответ дляksusha1155
Ого, круто.. невже Луку скинути?
Лука вже втік до Туреччини.
Заходи і володарюй)
SpiritStar• 24 июня 2023
В Польщі тренуються опозиціонери з Білорусі, щоб при нагоді ’відновлювати демократію’ в своїй країнї.
https://www.dw.com/ru/kak-belorusy-za-granicej-got...
Читаю по вечерам• 24 июня 2023
Львів?!