Доставучая• 25 июня 2023
Лазерна епіляція
Через скільки часу другий сеанс?
Як ростуть волоси після першої процедури ?
Я робила давно 10 сеансів
Волоси як росли так і ростуть
Зараз дуже сильне подразнення на ногах саме гомілках
І більше ніде немає такого подразнення по тілу
Я робила давно 10 сеансів
Волоси як росли так і ростуть
Я Головна• 25 июня 2023
Лучше начинать курс с осени, после сеанса нужно избегать солнца. Первые процедуры раз в месяц или около того
ЯниЯ• 25 июня 2023
Мне помогло на зоне бикини. На глубоком бикини не взялось вообще, ноль, а на бикини идеально. Уже 2 года не делала и пока растут ну прям единично еле-еле, штук 5 на всю зону пробивается.
Так что всё индивидуально
Кинг-Конгша• 25 июня 2023
другий через два-три місяці і з кожним наступним інтервал зменшується, мені дуже гарно прибрало на гомілках, вже два роки так точно не була на лазері, дивно чого у вас за 10 сеансів немає ефекту
Женщинас• 25 июня 2023
Кожна наступна процедура через +2 тижні. Тобто через 4 тижні, потім через 6, через 8 і т.д.