Гостра на язик• 25 июня 2023
Є тут такі, хто малює? Як ви це робите вдома?
Я окремого місця не маю. Щоб нормально помалювати маю прибрати все з кухонного столу, та столешниці навпроти, бо там ставлю постановку. Хатнім треба то їсти, то пити. А я так працювати не можу.
Як ви собі все влаштували, розкажіть.
Ms. Скромность• 25 июня 2023
В дочки є окрема кімната, там і малює великі формати. Мольберт використовує рідко, тільки для олії
Бджолина королева• 25 июня 2023
На кухне мольберт ставлю и рисую. Кот мимо проходит, смотрит, высказывает свое мнение, показываю ему средний палец, он уходит. Рисую дальше. Товарищ приходит, делает себе бутерброды, кофе, смотрит, говорит коту, что тот не прав. Кот показывает ему средний палец. Мне никто не мешает, когда я в процессе- вижу только краски.
Так и творим. Картину сушиться переношу в коридор.
Гостра на язик
• 26 июня 2023
Ответ дляБджолина королева
Ви класна👍