Я вся ваша• 26 июня 2023

Fitbodzone. Com. Знімає гроші як припинити підписку

Вилізла реклама цієї чуми, і я повелась. Оплатила 99 центів за пробний тиждень через paypass. Все ніби забулося. Не пройшло 2 тижні як цей сайт зняв 99 вже доларів, я перекинула відразу гроші на іншу карту але цей сайт хоче ще зняти 99 доларів я в шоці за що? Як відмінити підписку? Знаю що сама вина але в перше на таке повелась. Карту не хочу зараз міняти
Крихітка на всі• 26 июня 2023
Шо воно?

Язикувата Хвеська• 26 июня 2023
Напишите в техподдержку
Natal_ka91• 26 июня 2023
Спробуйте оформити чарджбек. Пишіть в техпідтримку на сайті щоб відмінили підписку. Я для підписок стараюсь використовувати карту де не тримаю кошти, мало куди йдуть ці дані.
МЧСница• 26 июня 2023
1. Заблокировать карту
2. Для расчётов в интернете завести виртуальную карту.
автор Я вся ваша • 26 июня 2023
Ответ дляМЧСница
1. Заблокировать карту
Раньше так и делала в этот раз случайно выбрала платежную((
автор Я вся ваша • 26 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Це не український сайт написала тиждень тому реакції нуль
МЧСница• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Там и не будет реакции.
МЧСница• 26 июня 2023
Идите, открывайте другую карту, а эту блокируйте. И не подписывайтесь на всякий непотриб.
Natal_ka91• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Все-одно спробуйте звернутися у свій банк, чи можливо оформити процедуру чарджбеку, наголосивши що ви не згодні з платежем. І будьте надалі обережні, я працювала по роботі з клієнтами банків, по такій процедурі кількома платежами можуть зняти не одну сотню(

Сирожено_пирожено• 18 июля 2023
В мене теж саме. Знімає гроші щотижня. І не можу знайти де відмітити підписку.
Solav• 19 июля 2023
Потрібно написати в техпідтримку по пошті, вказати емейл, id профілю, 6 цифр номеру карточки, і коротко описати проблему англійською, доприкладу (please refund and cancel the subscription, I was not warned that the payment is only for 4 days) вони одразу повертають і скасовують підписку, теж повелась, але вихід є, кошти повернули, і не списують